21 května, 2024

Jak jsme se léčili Ivermectinem

Jak jsme se léčili IvermectinemV pondělí 15.2. jsem se potkala s kolegyní, která se za mnou asi na 2 minuty zastavila. Nijak jsme se dlouho nebavily, jen jsem ji něco zaplatila a ona zase odešla.
Pátek 19.2. jsem kolem 10 ráno mě začala bolet hlava a cítila, že mám zvýšenou teplotu. Teploměr ukázal 37,5o C. Odpoledne se přidala i silná bolest zad.
Kolegyně, která se za mnou v pondělí stavila, byla dnes na testech a má Covid. Požádala jsem manžela, aby nás objednal na testy. Do večera teplota vyletěla na 39o C a zdálo se mi, že mi na hlavu šlape slon. To už jsem nevydržela a dala jsem si Paralen. Mimo tuto jedinou tabletu jsem nic dalšího nebrala a snažila jsem se to vydržet, ať si tělo vyrábí protilátky.

Pondělí 22.2. Teplota ráno něco přes 37o C, večer přes 38o C. Nic nejím, nemám hlad. Když něco sním, bolí mě hrozně žaludek. Je mi na zvracení a dostávám průjem. Další z příznaků je velká bolest kloubů, která mě vždy srazí do postele, když si myslím, že bych mohla něco udělat. Zatím nekašlu, ale smrkám krev. Všem kolem sebe říkám, že mi je lépe, aby neměli starost, ale když se rozhodnu, že se osprchuju, tak půl hodiny sedím nahá v koupelně a nemám sílu vlézt ani do vany.

Úterý 23.2. – testy vycházejí pozitivní u mě i u manžela. Máme karanténu do 5.3.

Středa 24.2. Do postele ulehá i můj zatím odolný manžel. A začínáme oba kašlat. Uvařím hodně silný lektvar na kašel – cibulové slupky – meduňka – lipový květ – oregano. Ani nepřemýšlím kolik, hlavně už abych si šla lehnout. Pak to popíjíme ředěné čajem, protože to je vážně hodně silné.

Kolegyni odvážejí do nemocnice na mimotělní oběh. Léčíme se Ivermectinem.

Jak jsme se léčili IvermectinemČtvrtek 25.2. Teplota u mě pořád překračuje 38o C, kašel se zmírnil, klouby už ani nevnímám, protože se přidružily drobné křeče po celém těle (asi málo piju) a padla na mě hrozná únava. Vždy se zvednu, umyju 2 hrnky a zase totálně vyčerpaná lehám do postele. Bolest na plicích ale stále zůstává a funím, jako bych uběhla Maratón. Spím asi 20 hodin denně, ale všechny ujišťuju, že mi je lépe, abych nemusela všem popisovat, jak blbě se cítím.
Manžel má příznaky stejné, ale bez teplot. Pokoutně jsme si sehnali Ivermectin pro koně. Večer jsme si vzali první dávku.

Pátek 26.2. Je večer, zatím se stále cítím jako by mě někdo zmlátil, ale nemám zvýšenou teplotu. Pustím si televizi a tam k národu promlouvá nějaká „moudra“ hlava z Brněnské nemocnice, která všechny varuje, před tím preparátem, který jsme si minulý den vzali. Mluví o nás jako o totálních idiotech, kteří si zničí játra a jsou ochotni sníst cokoli kdo nám někdo nakuká. V sobotu bych si měla vzít další dávku a docela mě vystrašil.

Sobota 27.2. Až na tu hroznou únavu mi je celkem dobře, protože stále ležím. Dávku Ivermectinu si neberu, domnívám se, že je Covid za mnou.

Neděle 28.2. Opět mi vyskočila teplota přes 38o C, nechci si přiznat, že jsem se nechala zmanipulovat tou „moudrou“ hlavou a čekám na zítřek.

Pondělí 1.3. Opět mi vyskočila teplota přes 38o C. Dlabu na všechny rádoby odborníky a beru si další dávku Ivermectinu. Stejně tak učiním 3. a 5.3.

 

„Neblázněte, my jsme objednali miliony dávek vakcíny, co s nimi budeme dělat, když se všichni za pár babek uzdravíte sami!“

Úterý 2.3. Opakuje se sobotní situace, až na velkou únavu mi je celkem dobře, stále ležím, všem říkám, že je to za mnou.

Pondělí 8.3. Stále jsem velmi slabá, v nosohltanu se mi usazují velké chuchvalce tvrdých, hnědých hlenů, jak se to tělo s infekcí vypořádává. Začaly mě pálit oči, jsem světlo plachá, mám pocit jako při zánětu spojivek. Jídlo mi leží v žaludku jako kus kamene, a tak stále moc nejím, ale snažím se celé dny neležet a po pár minutách se pustím do zdevastovaného bytu. Manžel to má stejně a tím, že onemocněl později, tak je na tom nyní hůře. Je komické, že nám karanténa končila 5.3.

15.3. Kniha zůstává nedočtená, a kolegyně umírá. Celý život se otužovala a stejně ji to zdolalo. Kolik ještě takových bude muset zemřít?

Dnes jsem zaslechla, že EMA zakázala Ivermectin používat. Připadá mi to jako loterie. Vezmeš / Nevezmeš? Chceš mít špatná játra, nebo riskneš, že nezemřeš?

Dalším lékem kteří někteří na Covid užívali je ISOPRINOSINE.

Další příspěvky v této kategorii

Co aktuálně platí? Jaká jsou nyní omezení.
Aktuální situace nakažených u nás
Aktuální situace ve světě
Současná opatření vlády
Co na to říkají jiní:  Václav Klaus,     Michael Ben Yeadon,
A co vakcinace: Gynekologické potíže

Související příspěvky

Zanechte Odpověď