14 června, 2024

Dr. Carrie Madej hovoří o DNA


Jmenuji se dr. Carrie Madej. Jsem lékařka interního lékařství, vystudovaná v osteopatii.
Každý z nás má v těle tolik DNA, že by měřila 10 miliard mil, kdyby se rozvinula. DNA se podobá počítačovému nebo binárnímu kódu – 35 tisíc terabitů dat, což je kolem 35 milionů hodin videa s vysokým rozlišením.

Jaké informace obsahuje DNA

Obsahuje všechny informace nutné pro život, jak jej stvořit, jak tělo funguje, jak roste, obsahuje naše myšlenky i vzpomínky. Stačí malá změna, aby se vše výrazně změnilo.

  • Do genomu můžete něco vložit nebo něco z něj něco vytáhnout.
  • Můžete něco přemístit a umístit ho do jiné oblasti.
  • Můžete vzít syntetický gen nebo gen z jiného organismu a vložit do původního genom a tím přepíšete celá genetický kód (přepisujete softwarový program).

 

Jak velkou změnu by bylo třeba udělat, abyste už nebyli považováni za člověka? 

Měli byste vědět, že nelze patentovat nic co pochází z přírody. Patentovat lze jen to,  co bylo uměle vytvořeno, nebo modifikováno. Společnost Monsanto například geneticky modifikovala různá semena rostlin a tudíž vytvořilo něco trochu jiného. Jejich kukuřice nebo rajče  vypadá stejně jako přírodní typ, ale není stejné.  Společnost Monsanto tato semena vlastní a bez jejich svolení je nesmí nikdo pěstovat. Je tedy v jejich zájmu, aby se pěstovalo mnohem více geneticky modifikovaných rostlin.
A jak je to u lidské buněčné kultury nebo u člověka? Když bude geneticky modifikovaná naše DNA, můžeme být patentováni i my? Každý patent musí mít vlastníka.  Když se naše DNA modifikuje pomocí genů z jiného druhu, budeme stále lidmi?
Tomuto se říká technologie rekombinované DNA a rekombinované RNA a udělá  z nás geneticky modifikované organismy. Stejný jazyk a terminologie se používá v souvislosti se semeny, co vlastní společnost Monsanto.
 

Vakcinace

Nový typ vakcín s technologií rekombinované DNA prosazuje společnost Inovio (financovaná nadací Gatesových, GlaxoSmithKline a Sanofi) a společnost Moderna (financovaná nadací Gatesových) Takový typ vakcíny ještě nikdy nebyl na lidech použitý.
Výrobci vakcín nenesou odpovědnost za škody způsobené vakcínou.  Když vám vakcína způsobí záchvat, ochrnutí, apod., nejsou za to zodpovědní a nemusejí vás nijak odškodnit. Jsou osvobozeni i od poskytnutí důkazů k prokázání, že vakcína bude dělat to, co říkají. Stačí prokázat, že vakcína tvoří protilátky, což neznamená, že jste vůči něčemu imunní.
Mnoho vakcín od 60. let používá MRC5 buňky z potracených plodů. Tato buněčná kultura neumírá, protože nemá schopnost projít apoptózou. Buňka, která nemůže projít tím procesem úmrtí, se nazývá rakovina a neustále se množí.
Některé vakcíny, které používají tyto rakovinné buňky jsou vakcíny proti MMR (spalničky, příušnice, zarděnky), planým neštovicím, herpesu, žloutence A/B, obrně a ostatním. V podstatě to znamená zvýšené riziko rakoviny a zvýšené riziko mutogeneze neboli zmutovaných genů.
 

Peníze spojené s vakcinací

  • Německá společnost CureVac v roce 2011 dostala 33 milionů dolarů pro svůj výzkum a vývoj RNA vakcín.
  • Farmaceutická společnost Moderna v roce 2013 dostala 25 milionů dolarů pro svůj výzkum a vývoj RNA vakcíny.
  • Inovio v roce 2015 dostala 45 milionů dolarů pro svoje DNA vakcíny.

Společnosti přiznaly, že používají DNA nanotechnologii. Nanotechnologie používá mikroskopické, velmi malinkaté robotické organismy.
DARPA, což je Pentagonská Agentura ministerstva obrany pro pokročilé výzkumné projekty, se v roce 2010 začala zaměřovat na DNA a RNA vakcíny. Měli syntetickou DNA vakcínu, kterou šlo člověku podat skrze neinvazivní elektroporaci, a to za použití takové nálepky s mikrojehlemi, kterou vám dají na kůži a sotva něco cítíte. DARPA v roce 2012 přiznala existenci umělé inteligence (UI), která s mozkem vytvoří nervovou síť a vznikne schopnost komunikovat pomocí myšlenek nebo být ovlivňováni či kontrolováni na dálku.
Přijdete do svého chytrého domu, pomyslíte na zapnutí klimatizace, televize, a aby se vám zapnul kávovar a ono se to stane, protože je to vše připojené na WiFi. To zní super, že?
Pokud existuje spojení jedním směrem, existuje spojení i opačným směrem. Co když vám chytrý dům také bude moct posílat zprávy?
Další program DARPY z roku 2012 se nazývá Neoperativní nanotechnologie další generace. Jde o neinvanzivní rozhraní pro mozkové počítače, které dokážou přímo číst a zapisovat do vašeho mozku. Může to přepisovat vše, co se vám děje v mozku? Vaše vzpomínky a myšlenky?

Je to jako Matrix…

Chci umět karate, tak si ho stáhnu do mozku. Chci být šéfkuchař francouzské kuchyně. Mohu se naučit cizí jazyk. Tato část zní super.
Kontrola. Něco přepisuje vaše emoce, vaše prožitky, můžete mít umělé vzpomínky. Nepoznáte, co je realita. Stanete se postavou v počítačovém programu, nad kterým nemáte kontrolu.
DARPA také financovala společnost, která vyrábí měkké, ohebné hydrogely, které se vpichují pod kůži a monitorují zdraví. Propojí se s mobilní aplikací, která uživateli dává okamžité informace o jeho zdraví.
Správný software a hydrogel umožní vše monitorovat. U žen ovulaci, menstruaci, sex, kolik alkoholu máte v těle, vitamíny a minerály, kolik kroků ujdete, jestli jste úzkostliví, vaše emoce, váš spánek …
Technologie rekombinantní RNA/DNA způsobí v těle člověka trvalé a neznámé genetické změny. Jakmile se DNA člověka změní, bude s tou změnou žít po zbytek života. Kdo ví, jaký domino efekt ty změny mohou způsobit. Není cesty zpět… není to tak, že si dáte vakcínu, která nefungovala, tak si dáte další.
 


Dohled nad nežádoucími účinky vakcín

Bill Gates poskytuje WHO 18 BILIONŮ USD na vakcíny COVID

K ID očkovaných dětí by mohlo být použito neviditelné „tetování“ s kvantovou tečkou

Elon Musk odhalil  „vlákna“ pro čtení mozku a robota, který je zavede

 


 
 
 

Související příspěvky

Zanechte Odpověď