23 června, 2024

Covid – počet úmrtí přibývá


ČT 24  Celé si to můžete poslechnout, ale informací je málo a připadají nám jako hodně zkreslené, zajímalo by nás asi více informací, které se z oficiálních zdrojů získávají špatně ….

Dotazy ke Covidu:

 1. Když je vakcína řešením, tak proč byl zbaven farmaceutický průmysl zodpovědnosti za případné trvalé poškození, které může jejich vakcína způsobit?
 2. Počet volných lůžek je stále na nízkých číslech, přesto už se pozastavují plánované operace. Proč?
 3. Počet pozitivních stoupá, dala by se někde najít jaký je poměr očkovaných a neočkovaných?
 4. Dal by se někde najít počet příznakových a bezpříznakových?
 5. Nejsou navýšené počty ovlivněny tím, že je (a i před tím bylo) na školách mnoho bezpříznakových mladých lidí a počty nakažených byly i předtím mnohem vyšší?
 6. Když se netestují očkovaní, jak víme, že právě oni nejsou zdrojem rozšířené nákazy?
 7. Jsou léky, které mají příznakovým pacientům výrazně ulevit, jak ty léky mohou dostat, když testování neprobíhá bezprostředně po projevených příznacích a později už nemají šanci zabrat. Neměli bychom dostat takové přípravky při vážnějším stavu přímo při testování?
 8. Jaký počet příznakových dostalo nějakou medikaci ještě předtím, než se dostali do nemocnice?
 9. Když je v nemocnicích 3 tisíce hospitalizovaných na Covid, jaké je procento lidí, kteří mají i jinou závažnou chorobu? Je tím myšleno, že má infarkt a k tomu je i bezpříznakový na Covid?
 10. Přibylo-li úmrtí, zajímalo by nás, jaké procento zemřelo „jen na Covid“ a nemělo jinou závažnou nemoc, kterou Covid mohl vyvolat, informace, že zemřel  „s Covidem“ může být pro někoho zavádějící.
 11. Proč má například Maďarsko (srovnatelný stát) jiná procentuální čísla, přestože tam byla v srpnu zrušena všechna covidová opatření? Nemanipuluje každá vláda s čísly tak, jak se ji to hodí?
 12. Proč některé země přestávají uznávat testy a uznávají očkování, i když se prokázalo, že nejsou tak účinné, jak se očekávalo?
 13. Proč nikdy nebyly uznány protilátky? Nebylo by lepší získat „očkovací látku“  z protilátek, které mají v krvi ti, kteří Covid prodělali?
 14. Je vakcína nějak měněna v závislosti s tím, jak mutuje virus Covidu?
 15. Je testován očkovaný nemocniční personál, který pečuje o jinak těžce nemocné lidi (nemající covid) např. na onkologii?
 16. Existuje nějaká statistika, těžkých následků (úmrtí) související s očkováním, např. embolie?

__________________

vakcíny

Nalezené odpovědi:

Děkujeme vám, že nám pomáháte hledat odpovědi na výše položené otázky.

24.10.21 JUDr. Miloslav Ludvík (ředitel Fakultní nemocnice Motol) „Nešiřme paniku, … mnoho lidí se dostává do nemocnice jen proto, že jsou dehydrováni nebo proto, že byla zanedbána zdravotní péče hned po vypuknutí nemoci, …“

10.11.21  RNDr. Karel Drbal, Ph.D. (imunolog, Přírodovědecká fakulta UK) – „Vakcíny nebyly konstruovány tak, aby bránily šíření viru, …., očkování brání získání informací potřebných pro imunitní systém a má tedy i dopad na naše zdraví, …., lidé kteří prodělali infekci se na jednotkách intenzivní péče vůbec nevyskytují, …, pro společnost tedy znamenají menší riziko než ti, co dostali jen vakcínu.
Existují běžné generické léky, jejichž účinnost je už dávno ověřena, byly na Covid i vyzkoušeny, …., upozorňujeme na to už od počátku, ale ministerstvo zdravotnictví na to nereaguje, …, musí se ale léčit včas.“

11.11.21 Profesor Jaroslav Flegr (biolog a vysokoškolský pedagog) – „Nemocnice se určitě zaplní, maximálně do 4-6-ti týdnů!“

11.11.21 Prof. MUDr. Jiří Beran CSc. (Centrum očkování a cestovní medicíny) – „Testování žáků vůbec nepomůže babičce, která ještě třetí den po pozitivním testování nedostane včasnou péči na Covid. … Opatření proti Covidu se musí dělat individuálně…. Očkujeme zastaralým typem vakcíny, která byla vyvinuta proti původnímu kmeni Covidu. Vyvíjíme tlak na výrobce, aby vytvořili novou vakcínu.“ 

16.11.21 CNN Prima NewsNová vakcína z Izraele má být účinná proti všem mutacím … vakcíně BriLife se zatím příliš neví,…

 

 

 

Související příspěvky

Zanechte Odpověď