24 února, 2024

Vyhráli jste dárek

dárekTo vám jednoho dne zatelefonuje nějaký dobrák (773 089 784), že jste byli vylosovaní a dostanete od jejich společnosti dárek v hodnotě 1000,-Kč. Podmínkou je, že si dárek musíte vyzvednout osobně. Zatím jsem vždy takovéto nabídky odmítala, protože proč by mi někdo v dnešní tržní společnosti měl dával 1000,-Kč. Jenže červíček hlodá.
Asi před deseti lety se stejným způsobem nanominovala manželovi do bytu nějaká paní s tím, že mu dá 2000,-Kč, když ji vyplní dotazník. I když jsem i tenkrát protestovala, on trval na svém a světe div se, ona mu je skutečně dala s tím, že jde o dotazník pro banku RB.
 
Nicméně mi to nedalo a zeptala jsem kde, kde na mě vzali kontakt. I odpověď byla taková, že by bylo záhodno nikam nechodit. Když mi paní odmítala prozradit o jakou společnost se jedná, vzbudila i můj profesionální zájem. Souhlasila jsem tedy, že mi může poslat na onu akci pozvánku.
 

Na pozvánce byla uvedena společnost BINAMED – viz pozvánka.

 
Přišel den D. Abych na to nezapomněla, ještě mi zavolal další dobrák (773 772 697), aby mi akci připomenul. Skvělá organizace.
Na místo konání jsem přijela o půl hodiny dříve a už podle houfu starých lidí jsem pochopila, že půjde o nějakou kulišárnu – akce šmejdi.
Lidé se šourali o hůlkách i berlích a podle toho kolik jich bylo, muselo být vyhrávajících opravdu velmi hodně!
Když už jsem tak asi 20 minut seděla v autě a pozorovala ty výherce, rozhodla jsem se vypravit ke vchodu, kde stáli dva poměrně zdatní muži – typy vyhazovačů.
Podala jsem pozvánku jednomu z nich se slovy: „Vy tu hlídáte, aby nikdo nemohl ven?“
Ne to ne, kolega mi jen pomáhá.“
„Aha, takže když budu chtít odejít, tak budu moci?“
„Určitě.“
Pak ale zaváhal, cítil problém. Zablekotal něco o tom, že když mám na pozvánce číslo 11, tak že mě do sálu ani nepustí,  že mi přijde do 14 ti dnů domů poukaz na 1000,-Kč a že si mohu koupit něco v jejich E-shopu. Jinými slovy:
„Do sálu si narušitele nepustíme to vám raději slíbíme modré z nebe!“
Doufám, že je to další varování před šmejdy a že na podobné akce své rodiče ani pouštět nebudete. DEJTE RODIČŮM ZARACHA.

 
 

Související příspěvky

Zanechte Odpověď