22 července, 2024

.Rakovina konec jedné z nemoci?

Asi každému z nás někdy někdo zemřel na tzv. nevyléčitelnou nemoc jménem rakovina. Vi se, že možnost vzniku rakoviny podřimuje v každém z nás. Všichni se smrti v bolestech obáváme a modlíme se, aby se nám to nestalo. Jenže ať se podíváme vlevo nebo vpravo, stále je jí kolem nás čím dál více. Smutně pokyvujeme hlavou, řekneme si, že je to osud a doufáme, že když na to nebudeme myslet, tak se nám to nestane. Jen málokdo tuší, že už před několika lety začal doktor Rath zveřejňovat výzkumy, které odhalují, že rakovina nemusí být smrtelná a že vitamín C a speciální extrakty ze zeleného čaje brání bujení rakovinných buněk.
Víte že:

  • Každý rok na světě zemře asi 7,5 milionu lidí, přestože byli léčeni chemoterapií.
  • Kolébkou chemoterapie je hořčičný plyn (yperit), který byl vyvinut za 1. světové války, aby masově zabíjel lidi.
  • Po celá staletí žili lidé s přírodou, ale v 19. století jsme se rozhodli přírodu pokořit a z různých rostlin byly separovány jednotlivé prvky
  • Významný pokrok chemicko-farmaceutického průmyslu vypukl zejména ve fašistickém Německu pod hlavičkou IG-Farben-Bayer a na vězních koncentračních táborů byly testovány jejich chemické přípravky.
  • Po válce bylo vedení IG-Farben-Bayer souzeno a odsouzeno za genocidu, ale současně se dostali pod dohled Rockefellerů (že by válečná kořist?)
  • V roce 1956 se odsouzený nacistický zločinec Fritz ter Meer stal předsedou představenstva poválečné Bayer AG a dostal se na významné pozice v řadě dalších firem.
  • Walter Hallstein, který společně s Hitlerem a Mussolinim plánovali dobytí světa se stal v roce 1958–1967 předsedou Komise Evropského hospodářského společenství a poté až do roku 1974 byl prezidentem Evropského hnutí. Deset let byl tedy architektem toho, co se dnes děje v Bruselu.
  • Je rovněž zajímavé, že úloha Bruselu byla s věšteckou přesností popsána jedním z Hitlerových obdivovatelů už v roce 1941.

Kdo tedy drží naše zdraví v rukou?
Je to chemický kartel, protože téměř vše, s čím se během dne setkáte, je jejich doménou. Ať je to zubní pasta, tiskařská barva na novinách, kelímek na kávu, křemík ve vašem mobilu, boty, auto do kterého sedáte i benzín, který do něj čepujete, …

A víte, kde jsou největší chemické koncerny?
V Německu.

Tím se opět dostáváme k jádru věci.
Díky „Bruselu“ existuje Úřad pro bezpečnost potravin, ale protože i jejich karty drží v rukou chemické koncerny, jejichž zájem je zdiskreditovat všechna přírodní léčiva, byly už tisíce těchto substancí „v zájmu zdraví“ staženo z trhu.
Bude-li vám diagnostikována rakovina, logicky přece musíte jít na ozařování a zahájit chemoterapii, která sice má za následek porušení imunity, poškození orgánů atd., ale i na to přeci existují léky a ty jsou čím dál dražší.
Lidé s rakovinou nakonec umírají jako totálně zesláblá troska. Je to díky rakoviny, anebo díky léčbě, kterou podstoupili?

Spirála se roztáčí.
Chemické koncerny jásají, protože čím více rakoviny budou lékaři diagnostikovat, tím více chemoterapie bude potřeba. Léčba ale něco stojí, takže bude nutno zvýšit náklady na sociální zabezpečení, a když díky tomu padne celé národní hospodářství, přijdou zástupci kartelů a slíbí nám, že nás všechny zachrání, když přijmeme jejich podmínky. Není vám to povědomé?

Můžeme ale věřit tomu, že nás vyléčí obyčejný vitamín C?
Dr. James Lind vyslovil teorii, že citrusové plody léčí kurděje a musel za to 40 let bojovat.
Dr. Ignác Filip Semmelweis prohlásil, že se nebude šířit horečka omladnic, když si lékaři budou umýt ruce a tehdejší lékařská esa mu udělala ze života peklo, díky čemuž zemřel v blázinci.

http://www.deutschland-krebsfrei.de/

Související příspěvky

Zanechte Odpověď