18 května, 2024

Kurýr odveze nefunkční tiskárnu

Porouchané tiskárny už není nutné odvážet do servisu, společnost HP si je sama vyzvedne a opravené přiveze zpět k vám domů. Společnost Hewlett-Packard začala pod názvem Door-To-Door nabízet nový servisní program, který umožňuje snazší a pohodlnější postup v případě poruchy tiskárny HP. S novou službou není potřeba odnášet porouchané produkty HP do lokálního servisu, namísto toho si je vyzvedne autorizovaná kurýrní společnost, která techniku do servisu doručí a opravenou ji přiveze zpět.
Služba je dostupná pro celou Českou republiku a Slovensko a to na telefonních číslech – 810 222 222 pro Českou republiku a 0850 111 256 pro Slovensko.

„Programem Door-To-Door chceme našim zákazníkům minimalizovat starosti spojené se servisem porouchaného výrobku,“ uvedla Eva Daňková, manažerka servisních služeb HP. „Tato servisní podpora je plně v souladu s mezinárodními zárukami společnosti HP a jejím cílem je vyřešit 100 % případů v lhůtě maximálně deseti dnů,“ dodala.
Nová služba Door-To-Door přináší klientům společnosti HP výraznou úsporu času spojenou s řešením servisu. Pokud se klientovi porouchá tiskárna značky HP, stačí pouze kontaktovat servisní linku. Porouchané zařízení, které klient nahlásí do druhé hodiny odpolední, odveze kurýrní služba hned následující pracovní den, jinak je maximální lhůta pro převzetí 48 hodin. Autorizovaným logistickým partnerem, který svoz zásilek pro HP zajišťuje, je společnost DPD.
„Pro zavedení služby jsme se rozhodli na základě velmi dobrých zkušeností s jejím provozem v Polsku,“ říká Eva Daňková. „V České republice a na Slovensku je servis Door-To-Door dostupný od začátku letošního roku a od té doby ho využilo již 13 % našich klientů. Průměrná doba servisu přitom nepřesáhla pět pracovních dnů.“

O společnosti HP
HP neustále vytváří nové příležitosti k tomu, aby technologie měly smysluplný přínos pro jednotlivce, firmy, státní správu a celou společnost. Portfolio největší technologické firmy světa zahrnuje tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Konvergencí cloudu a konektivity vytváří HP perfektně provázané, bezpečné a kontextově vysoce senzitivní prostředí pro dokonale propojený svět. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com.
Služba Door-To-Door se vztahuje na tyto produkty: Zobrazovací a tisková technika (Divize IPG) – jednoduché inkoustové tiskárny HP, spotřební materiál pro inkoustové tiskárny HP, připojitelná zařízení pro laserové tiskárny HP, jednobarevné laserové tiskárny HP, low-endové inkoustové multifunkce HP, spotřebitelské laserové multifunkce HP, univerzální inkoustové multifunkční fototiskárny HP, jednoduché komerční inkoustové tiskárny HP, spotřební materiál a média pro inkoustové tiskárny HP, zařízení pro inkoustové fototiskárny HP, jednoduché low-endové inkoustové tiskárny HP, úsporné inkoustové multifunkce HP, digitální fotoaparáty HP, DVD zapisovače HP, spotřebitelské barevné laserové tiskárny HP, faxové a inkoustové systémy HP; Notebooky (Divize PSG)- HP Pavilion, Compaq Presario, HP Mini, Compaq Mini.

Autor článku: Hana Houšková

www.stance.cz

Související příspěvky

Zanechte Odpověď