20 června, 2024

.Tajemství inkoustových kazet

Snad každý, kdo má doma tiskárnu, už řešil otázku, zda se rozhodnout pro originální či alternativní nebo repasované tiskové náplně. K odpovědi na tuto otázku se snaží diváka ve svých videích nasměrovat Thom Brown, „inkoustolog“ společnosti Hewlett-Packard, který se na vývoji inkoustů pro tiskárny podílí od samého počátku.Neformální a zábavnou formou vysvětluje principy, jak vůbec tisková inkoustová kazeta funguje a jaké všechny aspekty je třeba při jejím nákupu zohlednit.

„Pokud byste se pokusili zopakovat mikroskopický proces inkoustového tisku v lidském měřítku, museli byste se postavit na střechu třicetipatrové budovy a trefit se drobnou mincí do vědra stojícího na chodníku pod vámi.“ Tak popisuje průběh tisku Thom Brown, „inkoustolog“ společnosti Hewlett-Packard, který se na vývoji inkoustů pro tiskárny podílí od samého počátku.

Jeho videa v rámci cyklu Inkology umožňují jednoduše pochopit, jak inkoustové tiskové technologie fungují a jaké jsou přednosti originálních produktů oproti levnějším alternativám. Styl, jakým toto odborné téma přibližuje, osloví jak odbornou, tak laickou veřejnost.

 

Související příspěvky

Zanechte Odpověď