18 května, 2024

2.hole – 9.meče – Císařovna

Jaké jsou hlavní povahové rysy této osoby?

Jde o trochu pasivní a nerozhodnou osobu, která má pocit, že nedokáže jednoznačně odlišit možnosti, které se ji nabízejí. Ví, že nelze sedět na dvou židlích současně, přesto se snaží zbavit zodpovědnosti. Nemá moc ráda změny a snaží ve všem udržet rovnováhu. Proto jsou někdy její postoje příliš nejednoznačné a zúčastněné osoby z jejich reakcí nepochopí, na čem se vlastně dohodli.
Občas propadá depresivním náladám, a její nepříjemné chování, ubližuje nejen ji samotné, ale i druhým. Někde hluboko v sobě si nese nějaké hluboké zklamání z něčeho, od čeho si hodně slibovala, není schopna se tohoto pocitu zbavit a cítí se velmi osaměle. Protože se ji neustále honí hlavou nějaké ty černé myšlenky, rozhodně to není žádný bavič a mnoho legrace si s ní neužijete.
Ve skrytu duše je to ale taková velká máma, s touhou o někoho pečovat a péči o druhé nebere jako povinnost, ale dělá ji radost. Je to taková kvočna, která s láskou pečuje o své hnízdo. Její láska a péče může některé až příliš svobodomyslné osoby začít dusit, proto je pro takové lidi nevhodným partnerem.

Související příspěvky

Zanechte Odpověď