24 července, 2024

Císařovna – 3.pohárů – 5.pohárů

Jak vnímá Pepa Marii?

Rozhodně nejde z jeho strany  o nějaký zanedbatelný flirt. Jeho vztah k ní je opravdu vášnivý a nedokáže to v sobě potlačit. Má potřebu ji vlastnit za každou cenu a aktuálně ji má na svém žebříčku hodnot na prvním místě, protože zosobňuje vše, co mu vyhovuje vč. péče o jeho potřeby, něhu a lásku. Milovaná osoba sice působí silným dojmem, je ale velmi citlivá.
Vztah tazatele naplňuje velkou euforií, nalézá v něm sebejistotu, štěstí a spokojenost, bere tuto osobu jako zdroj svého štěstí.
Momentálně si vůbec nepřipouští, že jde jen o přechodný stav a že v případě vážnějšího vztahu se jako vždy dostane do rutinního vztahového kolotoče.
Přesto se necítí úplně spokojený. Nedokáže se radovat z toho co má, nezajímá ho, že mu život nabízí i jiné bohatství, které pro svůj zármutek nevidí a neustále přemýšlí nad tím „Coby kdyby“. Vidí jen problémy, která mu tento vztah přináší. Měl by proto požádat o nějakou radu. Protože teprve až se jeho bolesti zahojí, bude schopen vnímat dary, kterých si dosud nevšimnul.

Související příspěvky

Zanechte Odpověď