20 června, 2024

3.holí – Hvězda – 10.hole

Jak vnímá tazatel svou partnerku?

Váš partner stojí na pomyslném kopci a přemýšlí, zda zůstat nebo se rozejít do nového světa. Na jedné straně ho láká vidina nového, úžasného života, o kterém má, vlastní idealistickou představu, ale příliš do vašeho vztahu „investoval“ a nechce se mu ten krok do neznáma udělat. Rozhodně zatím není v situaci, kdy by sám něco rozhodnul a vykročil kupředu. Uvědomuje si, že by měl jednat otevřeně.
Ví, že váš vztah má pevné základy, na kterých už je možno cokoli postavit, na druhé straně ale také ví, že uzavření starého života ho uvolní pro život nový.
Přesto jste pro něj velmi důležitou osobou. Plně si uvědomuje, že jste pro něj takovým bezpečným přístavem, dobrým přítelem, spřízněnou duší, se kterou si rozumí ve všech aspektech a příslib naděje na spokojenost ve zlých i dobrých časech.
Bohužel má pocit, že jsou vaše cíle a očekávání tak vysoké, že je nedokáže naplnit. Bere to jako velké břemeno, které sice nese, ale není v této pozici spokojený, cítí se z toho ale frustrovaný a má pocit, že už je na pokraji sil. Chtěl by si odpočinout a mít od všeho klid.

Související příspěvky

Zanechte Odpověď