15 června, 2024

8.pentakly – 8.hole – K.poháry

Jaké jsou hlavní povahové rysy této osoby?

 
Jde o opravdu pracovitého a zručného člověka, který je tak soustředěný na svou práci, že si nevšímá života kolem sebe, který mu zatím doslova proplouvá mezi prsty. Dokáže na tom, co si předsevzal pracovat až do úmoru.  Je odhodlaný a na svou práci tak fixovaný, že v sobě zkrotil všechny touhy, jen aby dosáhnul cíle, což je na úkor vztahů i rozvoje osobnosti.
Pracuje příliš mechanicky, protože si myslí, že je to tak správné, tak se někdy výsledky jeho práce rozplynou dříve, než je lze nějak zužitkovat. Není moc flexibilní, a jakákoli výraznější změna jej dokáže dost vykolejit, těžce se pak vrací do vyjetých kolejí.
Potřebuje vedle sebe někoho, kdo by mu umetal cestičky. V podstatě je to taková laskavá, ale nepokojná a nevyrovnaná duše, která tak kontroluje své city, že už ani nedokážete říct pravdu o svých pocitech. Je to člověk s dobrými úmysly, ale špatnými instinkty.
I kdyby dosáhl sebelepších výsledků, stále bude hledat nové podněty a činnosti, které mu dávají smysl života, jinak začne dávat průchod své rozmrzelosti a zanedbávat své stávající povinnosti. Nemá pod nohama pevnou zem, a proto není schopen ovlivnit, kam pluje, potřebuje v životě kormidelníka, který mu určí směr, jinak je ne unášen proudem.
 

Související příspěvky

Zanechte Odpověď