20 června, 2024

.Detoxikace organismu

Detoxikace je základní krok v cestě za vašim zdraví. Z výzkumu života dlouhověkých národů vyplývá, že se lidé mohou dožívat v plném zdraví i 120 let. Tato schopnost je podmíněna životním prostředím a životním stylem. Náš moderní život nese výrazné riziko zanesení organismu toxiny a nežádoucími látkami. Detoxikace nás zbavuje těchto toxinů, jedů, plísní, těžkých kovů, virů a bakterií. Je to hygiena těla zevnitř a nejlepší prevence všech onemocnění. Detoxikace je první krok ke zdraví a fyzické i duševní harmonii.
 
Máte v rodině alergika? Trápí Vás plísně, ekzémy, lupenka, cukrovka? Býváte často nemocní? Setkali jste se ve Vašem okolí s rakovinou? Na všechny tyto a další nemoci Vám podá pomocnou ruku čistý přírodní produkt s obsahem 98,2 % čisté Aloe Vera Barbadensis Miller, která je mezi 300 druhy nejvzácnější pro svoje výjimečné účinky a patří mezi
 
Nejsilnější přírodní detoxikanty!
Při užívaní je třeba dodržovat pitný režim cca 2,5 litru tekutin denně. Produkt čistí organismus a je třeba usnadnit proces zbavovaní se nežádoucích látek z těla.
 

Jak působí

Mimo jiné čistí kapiláry a zachovává jejich fyziologický průměr, proto se ke každé buňce v našem těle dostanou všechny živiny a kyslík. Přirozené protizánětlivé a antimikrobiální účinky, kombinované s jeho výživnými složkami, podporují růst buněk, a tím i následné uzdravení. Většina lidí, kteří ho používají, hovoří o zdravějším pocitu – jednoduše se cítí lépe nebo říkají, že se cítí klidnější a méně ustaraní. Toto je způsobeno účinky aloe gelu na jejich imunitní systém, tělo je i lépe chráněno před vnějšími vlivy.
Aloe Vera gel je účinný díky směsi vysokého množství biologicky aktivních látek, jejichž spolupůsobení a vzájemný poměr poskytují účinnější výsledný efekt, než by se dalo očekávat při samostatném působení jednotlivých komponentů. Působí totiž jako skupina látek, vzájemně zesilujících svůj účinek – jev známý též pod názvem synergický efekt. Gel má také adaptogenní vlastnosti, což znamená, že organizmy různých jedinců z něj využívají právě ty látky, které jim chybí. Proto se i účinek přípravku na jednotlivé osoby liší.
 

Kde působí?

Vzhledem ke své vyživovací schopnosti a antioxidačním vlastnostem Aloe Vera zamezuje poranění tkání a v případě, že jsou už poškozené, podporuje jejich hojení. Antioxidanty bojují proti destruktivním „volným radikálům“ – nestabilním sloučeninám, vytvářeným při procesu trávení a nacházejícím se také v látkách znečišťujících přírodu.Je prokázáno, že volné radikály jsou příčinou mnoha zdravotních problémů, i některých druhů nádorů, a přispívají i k procesu stárnutí. Našim plošně největším epitelem( sliznicí, buněčnou výstelkou) je povrch střev, mezi epitely zahrnujeme i povrchy kůže, dýchacích cest, pohlavního a močového ústrojí atd. Aloe je účinná nejen při poranění kůže, ale také při poranění a zánětu na všech ostatních sliznicích.
 

Autor článku: Mgr. Robert Ritschel

více zde: Jak bezpečně a účinně provést detoxikaci?

Související příspěvky

Zanechte Odpověď