19 července, 2024

První a poslední rande?

postelSeznámili jste se s úžasným partnerem a nastal den D, který by mohl skončit v posteli. Pokud nejste právě přeborníky v této oblasti, propadáte panice a vážně přemýšlíte o tom, jak to udělat, aby vám ten partner po dnešním dni měl chuť zavolat i zítra. Předně byste si měli uvědomit, že většina prvních intimních chvilek, je tak trochu průšvihová. Úplně nejlépe uděláte, když zapomenete na všechny předcházející sexuální zkušenosti, protože co jednoho přivádí do sexuálního nebe, toho druhého může totálně rozhodit. Je tedy dobré neexperimentovat a být jemný.

Jak přežít první sex v novém vztahu

  • Prvotní ostych může někoho odradit a přehnané orgie mohou jiného vyděsit.  Snažte se chovat, pokud možno střízlivě. Ubrat či přidat můžete příště, podle toho, jak se to vyvine dnes.
  • Máte-li např. tendenci při sexu nahlas křičet, plakat, nebo se smát, tak trochu brzděte alespoň do chvíle, než zjistíte, že je to pro váš protějšek přitažlivé.
  • Nenechávejte veškerou iniciativu na svém partnerovi a opačně. Nesnažte se partnera vmanipulovat do podřízené pozice, když s určitostí nevíte, že o to stojí.

Stejně jako do divadla a do kina, tak ani do postele nepatří těžké a intenzivní vůně. Když tedy vůně, tak jemná, která nepřerazí vaši osobní vůni. Stejně může vašeho partnera odradit zápach zatuchlého oblečení. „Vůně“ dech či starého potu udělá své naprosto určitě. Zejména ženy nesnášejí, když na ně muž sahá špinavýma rukama.
Důležité je nejen prostředí, ale i oblečení. Pokuste se zjistit jaké oblečení se partnerovi líbí. Někdo preferuje lyžařský svetr, jiný společenské šaty. Na schůzku rozhodně nepatří potrhané či špinavé spodní prádlo, nebo pyžamo s beruškami. Jedna z nejhorších prohřešků je nahý muž, který si zapomněl sundat ponožky.
Erotice neprospívají nejen hromady plyšáků na posteli, ale ani fotografie bývalých partnerů nebo velký rodinný portrét hledící přímo do postele.

 

Všechny debaty jdou stranou

Sex a humor se absolutně nesnášejí. Veškeré legrácky by měly skončit s prvním polibkem. Humor je v posteli zakázaný stejně jako zbytečné řeči, které někoho rozptylují. Snažte se proto pokud možno mlčet.
Každého příjemně naladí, když cítí, jak je pro toho druhého důležitý. Když budete na setkání neustále kontrolovat telefon, případně sledovat televizi, tak se očekávané krásné chvíle rozplynou jako pára nad hrncem.

Je mnoho maličkostí, které mohou oddálit anebo úplně odehnat očekávaný orgasmus, proto našlapujte po špičkách nejen při první schůzce. Platí to hlavně pro muže, protože to bývají právě ženy, které dosahují orgasmu daleko komplikovaněji. Neměly-li štěstí na citlivého partnera, může se stát, že nedosáhnou orgasmu nikdy.
Dobrou zprávou je to, že když se žena prožije svůj první orgasmus, tak příchod dalšího je daleko snadnější.
Prví rande velký test, jestli spolu ještě někdy na nějaké rande půjdete. Tak se držte při zdi. Každý extrém bude v tento den podezřelým.

Související příspěvky

Zanechte Odpověď