20 června, 2024

.PC typu „vše v jednom“

Společnost HP představila mobilní počítač HP ENVY Rove20 All-in-One PC, první model mobilního počítače v provedení „vše v jednom“, který díky vestavěné baterii, jedinečnému designu a pokročilé dotykové technologii umožňuje uživatelům stolních počítačů nechat stůl stolem a sdílet zábavu s rodinou a přáteli kdykoli a kdekoli.
HP představilo také nové modely notebooků a all-in-one PC pro domácí použití, které uživatelům poskytují větší flexibilitu v přístupu k informacím a jejich sdílení.
Cenově dostupná dotyková technologie a nový design umožňují uživatelům dokonale integrovat nové přístroje HP do jejich aktivních životů.
 
„Domácí uživatelé očekávají od své výpočetní techniky mobilitu a flexibilitu, která by jejich rodinám umožnila sdílet zážitky napříč generacemi,“ řekla Erika Lindauerová, ředitelka divize HP PPS pro Českou republiku a Slovensko. „HP neustále vyvíjí nové technologie, které pokrývají aktuální potřeby zákazníků. Jedním z nových směrů je vytváření přístrojů s převratnou konstrukcí, jako například mobilní all-in-one počítač Rove, který uživatelům umožní komunikovat, tvořit a sdílet data způsoby, o nichž se jim dosud ani nesnilo.“
 

Počítač, který se nepotřebuje vázat na pracovní stůl

Mobilní počítač HP ENVY Rove20 lze snadno nastavit z vertikální do plně horizontální polohy, která přináší zábavu nejen přímo na desku stolu. Pokročilá vícedotyková technologie umožňuje ve hrách interakci několika uživatelů současně. Hry pro více hráčů, jako jsou Monopoly™ od Electronic Arts, JigsWar Puzzle či Musical Instruments od Fingertapps™ nebo nsquared makewords, se hrají mnohem lépe, když je počítač umístěn vodorovně.
Kromě hraní her si mohou rodiny a přátelé společně užívat multimediální obsah na IPS LED displeji s 50,8cm (20“) úhlopříčkou a HD+ rozlišením 1 600 x 900 bodů. Široké pozorovací úhly, živé barvy a ostrý obraz podbarvují jasným a čistým zvukem skvělé integrované reproduktory Beats Audio™. Procesory Intel® Core™ 4. generace, grafika Intel HD a desetidotyková technologie poskytují modelu HP ENVY Rove20 výborný výkon pro kreativní využití a pohlcující zábavu s lehkostí dotykového ovládání.
Podrobnější informace o modelu HP ENVY Rove20 najdete na blogu The Next Bench.
 

Dostupné dotykové řešení pro jakoukoli úlohu

Nové modely počítačů HP typu vše v jednom a výkonné notebooky pro domácí uživatele vybavené displeji s vícedotykovou technologií dávají zákazníkům možnost si plně vychutnat intuitivní ovládání Windows 8 za skvělou cenu. Díky řadě produktů poskytujících vynikající hodnotu v rámci široké škály cenových úrovní nebyly dotykové technologie nikdy dostupnější. Uživatelé mohou těžit z nových konstrukčních prvků, které přinášejí zvýšenou odolnost, využitelnost a výkon.

  • Nový počítač HP Pavilion 23 TouchSmart All-in-One nabízí vynikající uživatelský zážitek zejména spotřebitelům orientovaným na výhodnou cenu. Je osazen 58,42cm (23“) IPS displejem s Full HD rozlišením(1) zajišťujícím dokonalý obraz a široké pozorovací úhly pro prohlížení webových stránek, videí či sledování filmů.
  • Notebook HP Pavilion 11 TouchSmart přináší díky kapacitnímu desetidotykovému displeji s úhlopříčkou 29,46 cm (11,6“) dokonalý zážitek z Windows 8 a představuje cenově nejdostupnější model z nabídky notebooků HP s dotykovým ovládáním.

HP rovněž uvedlo několik dalších modelů PC TouchSmart spolu se stylovými a spolehlivými modely notebooků, poskytujícími dostatečný výkon pro každodenní práci za výhodnou cenu.
 

Pokročilá řešení nabízí intuitivní uživatelský zážitek

HP doplňuje nové modely počítačů řadou exkluzivních řešení, která prohlubují zážitek z používání Windows 8 a pomáhají uživatelům vytvářet a organizovat jejich digitální obsah.

  • Aplikace HP Connected Music z vývojářské dílny Meridian(2) přináší uživatelům komplexní hudební zážitek – umožňuje jim osvobodit jejich stávající hudební sbírku a užívat si poslech hudby na různých platformách a zařízeních. Aplikace také poskytuje pohodlný integrovaný přístup ke službám stahování a streamování hudby či k internetovému rádiu.
  • Nová aplikace HP Connected Photo(3) vyvinutá ve spolupráci se společností Snapfish spolehlivě synchronizuje fotografie mezi různými zařízeními a nabízí základní možnosti editace spolu s funkcemi pro okamžité sdílení v sociálních sítích.
  • Pro dnes představené a další nové produkty je v rámci balíčku HP Care Pack zákazníkům k dispozici špičková telefonická a on-line podpora, sahající daleko za hranice běžné záruky. Balíček HP Care Pack nabízí snadno dostupnou sadu služeb zahrnujících i pojištění proti náhodnému poškození, které zákazníkům pomůže v případě krádeže zařízení, nebo jeho náhodného poškození pádem, politím či přepětím.
  • Díky službě HP SmartFriend mohou majitelé osobních počítačů HP využívat technickou podporu s okamžitou odezvou včetně individuálních postupů a instruktáže krok za krokem.

 

Cena a dostupnost(4) 

  • Mobilní počítač HP ENVY Rove20 bude v regionu EMEA dostupný na konci července s cenou od 25 999 Kč (999 eur).
  • Počítač HP Pavilion 23 TouchSmart All-in-One PC bude v regionu EMEA dostupný od začátku července s cenou od 20 770 Kč (799 eur).
  • Notebook HP Pavilion 11 TouchSmart bude v regionu EMEA dostupný v druhé polovině července s cenou od 10 399 Kč (399 eur).

Autor: Ivan Lukáš

www.hp.cz

 

Související příspěvky

Zanechte Odpověď