Moudrost dnešního dne:

Srdce má své sídlo v člověku vedle duše, s níž však po celý život neudržuje dobré sousedské vztahy.

...

Právě přítomno: 307 hostů a žádný člen

Nebezpečné očkovací látky

.

plodnostMomentálně běží internetem zpráva, že mocní se spikli proti ostatnímu lidu a distribuují vakcínu, která zapříčiňuje sterilitu žen a mužů. Zpráva jmenovitě ukazuje na lidi, kteří v tom “mají prsty“. Protože je tato zpráva dlouhá, pokusím se vypíchnout ty nejdůležitější informace. 

Multimiliardář a zakládající šéf Microsoftu Bill Gates otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety. Řekl to na únorovém setkání elitní organizace TED.


... že očkovací látky mají sloužit k tomu, aby se snížil počet obyvatel, čímž se sníží i emise CO2. Stejný cíl má podle něj i současný systém zdravotní péče a reprodukčního zdravotnictví. Potvrdil tak informace a výzkumy, podle kterých vakcíny obsahují látky, které snižují plodnost, či přímo vyvolávají sterilitu, stejně jako různé nemoci typu autismu či poruch imunity.

 

plodnost... Počátkem devadesátých let sužovala Nikaraguu, Mexiko a Filipíny děsivá epidemie, kdy dokonale zdravé mladé ženy přicházely o plod během druhého a třetího trimestru těhotenství. Další pokusy o graviditu měly stejný výsledek, následovaný neplodností. Lékaři byli bezradní. .... Jediným společným jmenovatelem ve všech případech byla účast všech postižených žen na hromadné vakcinaci proti tetanu, akci provedené pod dohledem Světové zdravotnické organizace (WHO) financované Rockefellerovým fondem.

... Římskokatolická organizace Comite Pro Vida se sídlem v Mexiku se přesto rozhodla nechat ampule s vakcínou otestovat .... Roztok obsahoval lidský chorionický gonadotropin (HCG), přirozený hormon potřebný k udržení těhotenství. ... Ukázalo se, že kombinace agens tetanu s HCG stimuluje tvorbu protilátky, která později dělá ženy neschopnými odnosit dítě. Jinými slovy, tato vakcína představovala skrytou formu interrupce.

 

... Jeden z mechanizmů hrůzného záměru Gatese a Rockefellera, aktuálně podporovaného vládou USA odhalil prezident biotechnické společnosti Epicyte Mítch Hein. Řekl, že ženám s ojedinělou kondicí imunitní neplodnosti byly odebrány jisté protilátky. Tyto geny byly následně izolovány a metodou genetického inženýrství vloženy do genomu běžných kukuřičných semen dodávaných do zemí třetího světa. To znamená, že Afričané zaseli na svých polích vražednou geneticky upravenou kukuřici - s vloženou skrytou antikoncepcí. Hein pak objasnil, co se stane lidem, kteří takovou kukuřici jedí: zmíněné protilátky zpravidla přilnou k povrchu spermatu, přilepí se na něj a udělají je tak těžkým, že se nemůže pohybovat.

 

...... Oficiální závěr ohledně zhoubných účinků GM na lidi neexistuje. Moskevský Koltsovův institut biologie a Národní sdružení pro genetickou bezpečnost tedy provedly nezávislý experiment: krmili po celý rok transgenickou sójou křečky. ......  Dnes už je jasné, jaké mohou být důsledky - hlodavci vykazovali zpožděný růst a vývoj a pokles reprodukční funkce, která měla za následek neschopnost zplodit třetí generaci.

"Neplodnost v třetí generaci zvířat chovaných na GM produktech znamená, že příroda nechává tento druh zaniknout a nedopustí, aby se dál množil," říká Alexandr Baranov z Biologického institutu. "Jinými * slovy, GM potraviny vedou do vývojové slepé uličky a k degradaci druhů. A během tohoto výzkumu jsme odhalili i další zajímavý fakt. Zvířatům začínají růst chlupy v ústní dutině."

Ačkoli si opatrní vědci dosud "nejsou zcela jisti" tím, že mutace způsobila GM potrava, svět už dávno rozpoznal, že se s transgenických plodin mohou vyvinout toxické proteiny a různé mutace.

........ Možná, že ženy o tři generace ........... nebudou vůbec schopny otěhotnět. ............ Neplodných párů v Rusku rok od roku přibývá, v současnosti nemůže mít děti na pět milionů rodin, a zdá se, že pekelný stroj Billa Gatese už dosáhl i zde. Zatímco se vědci obávají dělat pokusy na lidech, stává se každý, kdo vejde do obchodu s potravinami, pokusným králíkem proti své vůli. Ruská akademie věd navrhla zavést moratorium na GM produkty, dokud nebude zcela prokázaná jejich bezpečnost. Pokusy vědců přesvědčit pracovníky státní správy však byly zbytečné.

Fond Billa a Melindy Gatesových mezitím připravuje novou GM bombu, transgenickou "zlatou rýži", o níž už se ví, že způsobuje cysty ve vejcovodech. A opět je to skryto za zástěrku dobročinného úmyslu: tato rýže údajně doplňuje vitamin A a železo v těle.

 

Co proti tomu dělají jiné země

- Indie odmítla humanitární pomoc USA ve formě produkce v hodnotě 100 milionů dolarů ročně.

- Čína zakázala prodej GM na svém vnitřním trhu, ale přesto pokračuje ve vlastním exportu.

- Ve Velké Británii musí být GM výrobky označeny dokonce i na jídelních lístcích v restauracích.

GM produkty nejsou používány ve Slovinsku, v Rakousku, Řecku, Francii, Lucembursku a ve Velké Británii.

 

 

Nevím co je na tom pravdy, a zda zase nejde  jen o nějakou poplašnou zprávu. Vycházíme-li ale z toho, že to pravda je, tak se můžeme jen domýšlet jaké to bude mít na další lidskou populaci důsledky. Lidé ani nepotřebují atomovou bombu, aby sami sebe zahubili. V minulosti likvidovaly populaci neustálé války, morové rány a přírodní katastrofy. Dnes jsme se naučili některé katastrofy eliminovat, ale vymysleli jsme si další. A je jen otázka, které z nich jsou horší. Asi bychom se měli zamyslet kam tato země spěje.

  • Za posledních sto let se populace lidí ztrojnásobila
  • Nůžky mezi bohatými a chudými se už snad ani víc rozevřít nedají
  • Spousta lidí natahuje ruku o pomoc, protože nemají z čeho žít a přesto dál plodí další děti
  • Miliony dětí žije na ulici, protože se o ně už rodiče odmítají starat
  • Příroda je nemilosrdně likvidována a osidlována lidmi
  • Jsou města, kde když vám něco upadne na zem, tak už to nenajdete, protože vás dav lidí posune o kus dál
  • Už se nám podařilo úplně vyhubit velkou spoustu zvířat a mnoho dalších jsou na pokraji vyhubení, protože jsme je zatlačili do kouta
  • Když se nám zdá, že je nějaká zvěř dle našeho úsudku přemnožena, tak pořádáme hony, abychom snížili jejich množství

 

 

Tak čemu se divíme? Domnívám se, že by si lidé měli zajistit náhradu pro pokračování rodu, ale proč si ho hned pojistit několikanásobně.

Zabijeme-li přírodu, zabijeme i své děti.

Sdílet
TOPlist