Moudrost dnešního dne:

Kdo chce vládnout, nesmí hnát lid před sebou, ale kráčet před ním

...

Právě přítomno: 240 hostů a žádný člen

První nebo poslední rande?

.

Seznámili jsláskate se s úžasným partnerem a nastal den D, který by měl skončit v posteli. Pokud nejste právě přeborníky  v této oblasti, propadáte možná panice a vážně přemýšlíte o tom jak to udělat, aby vám ten partner po dnešním dni měl chuť zavolat i zítra. Předně byste si měli uvědomit, že většina prvních intimních chvil, je tak trochu průšvihová. Úplně nejlépe uděláte, když zapomenete na všechny předcházející sexuální zkušenosti, protože co jednoho přivádí do sexuálního nebe, toho druhého může totálně rozhodit. Je tedy dobré neexperimentovat a být jemný.

 

 

Mějte na paměti několik bodů, které vám  mohou pomoci přežít první sex v novém vztahu.

Prvotní ostych může někoho odradit, ale přehnané orgie mohou druhého zase vyděsit.  Snažte se proto chovat pokud možno střízlivě. Ubrat či přidat můžete až příště.

Máte-li např. tendenci při sexu nahlas křičet, plakat, nebo se smát, tak trochu brzděte alespoň do chvíle, než zjistíte, že je to pro váš protějšek přitažlivé. Stejně tak nenechávejte veškerou iniciativu na svém partnerovi a opačně. Nesnažte se partnera vmanipulovat do podřízené pozice, když s určitostí nevíte, že o to stojí.

 

Stejně jako do divadla a do kina, tak ani do postele nepatří těžké a intenzivní vůně. Když tedy vůně, tak jemná, která nepřerazí vaši osobní vůni. Stejně jako může vašeho partnera odradit silná vůně, tak zápach zatuchlého oblečení a starého potu udělá své naprosto neomylně. Zejména ženy nesnášejí, když na ně muž sahá špinavýma rukama.  

 

Důležité je nejen prostředí, ale i vaše oblečení. Erotice neprospívají ani hromady plyšáků na posteli, ale ani potrhané či špinavé spodní prádlo, nebo pyžamo s beruškami. Jedna z nejhorších věcí je i nahý muž, který si zapomněl sundat ponožky.

 

Uvědomte si, že sex a humor se absolutně nesnášejí a veškeré legrácky by měly skončit s prvním polibkem. Humor je v posteli zakázaný stejně jako zbytečný hovor, který rozptyluje. Snažte se proto pokud možno nemluvit.

 

Každého příjemně naladí, když cítí, jak je pro toho druhého důležitý. Když však budete na setkání neustále kontrolovat mobilní telefon, případně sledovat televizi, tak se očekávané krásné chvíle asi rozplynou jako pára nad hrncem.

 

Jeden by ani nevěřil kolik maličkostí může oddálit a nebo úplně zrušit očekávaný orgasmus, proto našlapujte po špičkách nejen při první schůzce. To by si měli uvědomit zejména muži, protože jsou to právě ženy, které dosahují orgasmu daleko komplikovaněji a neměly-li štěstí na citlivého partnera, může se stát, že nedosáhnou orgasmu nikdy.
Dobrou zprávou je to, že když se žena prožije svůj první orgasmus, tak příchod dalšího je už daleko snadnější.

Sdílet
TOPlist