Moudrost dnešního dne:

Učit se bez přemýšlení je zbytečné. Přemýšlet bez učení je nebezpečné

.Jste pro partnera přitažliví?

.

komunikaceVětšina mužů nemá ráda dominantní ženy. Proto o ně nemívají vůbec zájem, nenachází-li se ovšem právě v roli „lovená zvěř“. Muži totiž chtějí doma vládnout a nechtějí se ženou soutěžit ve stylu „kdo má větší koule“. To dělají rádi jen s ostatními muži. Rovněž se jim nelíbí, když má partnerka výrazně lepší pracovní úspěchy, protože to je velká rána pro jejich sebevědomí. Muži milují situace, kdy se bez nich cítí ženy úplně ztraceny, a jsou vlastně oni, kdo ji zachraňují. Prototypem ideální ženy většiny mužů je krásná, milá, submisivní, skromná, pracovitá žena.

Problém je, že ta se jim rychle okouká, a začnou se s ní nudit. Proto ani s takovou nejsou dlouho spokojeni.

 

Zatímco muže na ženách zaujme hlavně vzhled, tak ženy přitahují jsou finančně zajištění nebo mají alespoň určitý společenský status. Hodnotí, v čem muži jezdí a co mají na sobě. Teprve až následně začnou hodnotit jejich vzhled, přičemž jsou ochotny přivřít obě oči, pokud jsou jejich zdroje dostatečně vysoké. Pro mnohé je moc, kterou muži disponují tím nejlepší afrodiziakem.

skromnostMají-li hodnotit vzhled muže, pak se jim líbí maskulinní typy a čím blíže jsou k plodné fázi cyklu, tím více se jim tyto typy líbí. Dalo by se tedy říci, že ženy užívající antikoncepci jsou na maskulinní typ odolnější a nepodléhají tak snadno jejich kouzlu.

Stejné je to ale i u mužů, protože žena jim v plodné fázi více voní.

 

Velkou výhodou muže jsou modré oči a jejich výška. Čím je muž vyšší, tím méně krásy na něm žena hledá. Jsou to muži s ostře řezanými rysy, s jasným obrysem vousů v místech po holení, široká ramena a úzké boky. Zaměřují se i na detaily jako je vypracovaný zadek, krásné čisté ruce, zdravé zuby nebo pěkné oči. To, že se jim líbí, ale neznamená, že si je volí za partnery.

 

Sebevědomí

Velmi důležité je sebevědomí, které z vás vyzařuje, protože správná míra sebevědomí vás může posunout na žebříčku žádaných partnerů až na vrchol příčky.

Nesebevědomé osoby si výrazně krásné osoby nevolí, ze strachu, že by je mohli zranit, protože maskulinní muži a krásné ženy mívají mnoho obdivovatelů a příležitost dělá zloděje. Pro udržení jakéhokoli partnera, je ale velmi důležitá chvála, protože všichni milujeme obdiv. Proč si neustále dokazovat, jak jsme dokonalí, když to slyšíme pořád doma. Vychovávejme proto i sebevědomé děti.

 

Chcete-li sebevědomě alespoň působit, zapomeňte na pokleslá ramena. Stůjte vzpřímeně a dívejte se lidem přímo do očí. Nikdy o sobě nemluvte špatně. Nebuďte neviditelní, protože přísloví „sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná najdou tě“ už dávno neplatí. Jestli kdy vůbec platilo.

Pozor ale na správnou míru. Přehnané sebevědomí odrazuje, protože sráží sebevědomí ostatních a nepodložené sebevědomí působí spíše komicky než přitažlivě.

 

ano či neJak poznáte, že jste partnera na schůzce zaujali?

Má-li se daná osoba ráda a líbí se jí co vidí v zrcadle, bude se ji líbit partner, který má podobné rysy jako ona sama.

Lidé si často podvědomě vybírají partnera i podle vzhledu a chování vlastních rodičů, a to v závislosti na tom, jak s nimi byli spokojeni a jaký s nimi mají vztah.

 

Neklamnou známkou sympatií jsou rozšířené zorničky, což ale není moc vidět. Pokud ale pozvedne pozorovatel obočí, znamená to, že to, co vidí se mu líbí. Proto si všímejte i dalších reakcí, které by ho mohly prozradit, jako např. pokus o koketování.

Ženy si projíždějí rukama vlasy, které si odhrnují z obličeje a krku, naklánějí při rozhovoru hlavu na stranu a občas si olíznou rty, případně si sevřením rtů rozetřou rtěnku. Dalším signálem je, že začne podvědomě upozorňovat na svou postavu. Dá třeba ruku do zadní kapsy kalhot, dá si ruku v bok, poodhrne svetr z boků, aby vynikly její křivky, … Pozor ale na unáhlený závěr, protože u ženy může jít jen koketérii, kterou si zvyšují sebevědomí.

 

Některé ženy vědí, že jejich přitažlivost stoupá s postupující noční hodinou, o čemž hovoří i známý vtip:

Přišel jsem do hospody a tam nikdo, jen v rohu seděla taková hnusná ženská. V deset hodin večer tam stále nikdo nebyl, jen v rohu seděla taková tuctovka. Ve dvanáct jsem sbalil jednu nádhernou ženskou a vzal ji domů. A když jsem se ráno probudit, tak sem se leknul! Ležela vedle mě fakt hnusná ženská.“


Všímejte si také toho, jak se partneři chovají. Stažená kolena k sobě ukazují na nějaké nepohodlí, např. že jste zatím nezaujali. Když si během rozhovoru sahá protějšek na oko nebo jeho okolí, znamená to, že není upřímný, a to co říká, není pravda. Nezkušený lhář si při lži zakrývá ústa, u profesionálního lháře se ruka směrem u ústům alespoň pohne, nebo sevře rty, což znamená, že nechce o něčem mluvit.  

Naklánění jednoho ke druhému a dlouhé oční kontakty jsou naopak signály pozitivní.  U partnerů, kteří si jsou vzájemně sympatičtí dochází také k tzv. zrcadlení. Tzn. že se začnou chovat velmi podobně (výraz, gesta, poloha končetin, náklon, ...)  Pokud je partner lehce nervózní, hledá při komunikaci společné zájmy, může to také být známkou vážného zájmu. Zda nejde jen o slušnost, zjistíte tak, že si na konci schůzky partner pamatuje, i to o čem jste si povídali na jejím počátku.

 

Pamatujte si, že člověka lze něco naučit, ale nikdy ne změnit, proto vážné chyby nepřehlížejte a nad drobnostmi přivřete oči.


Sdílet
TOPlist