Moudrost dnešního dne:

Kdo pro sebe nezná cestičku, druhému ukazuje cestu.

...

Právě přítomno: 281 hostů a žádný člen

Přemůžeme autizmus?

.

Tato kniha nabízí rodičům směrodatný a vyčerpávající přehled o všem, co je v současné době známo o biomedicínských, psychologických a transpersonálních aspektech autizmu. Velmi dobře a srozumitelně napsaný text vychází z dlouholetých zkušeností autorky z její pedagogické a vědecko-výzkumné práce i rozsáhlé publikační aktivity. Ačkoliv byla kniha původně určena rodičům dětí sautizmem, měla by představovat povinnou četbu pro všechny profesionální zdravotníky i vychovatele, kteří pečují o děti s poruchami autistického spektra a řeší jejich problémy.

 

Výběr obrazů Zdeňka Hajného umocňuje působení textu a podtrhuje jedinečný a komplexní způsob zpracování. Kniha má mimořádně zdařilé grafické provedení a je přizpůsobena ke každodennímu používání tak, aby se stala průvodcem pro všechny obětavé bytosti, které se snaží pomáhat dětem s autizmem.

 

Prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSc.

s příspěvky MUDr. Blanky Urbánkové, Lindy Cecavové-Neubauerové, MUDr. Anděly Šárkové. 

Ilustrace obrazy PhDr. Ing. Zdeňka Hajného 

www.kosmas.cz

 

 

Mohlo by vás zajímat:

Máte-li zájem zde přidat nějaký další související odkaz, kontaktujte nás prosím na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sdílet
TOPlist