Moudrost dnešního dne:

V samotě lze získat vše, vyjma charakteru.

...

Právě přítomno: 680 hostů a jeden člen

Jak tiskárny s funkcí HP ePrint pomáhají v každodenním životě

.

A už tady další máme zajímavou novinku ze světa počítačů. Ti co v tomto oboru pracují, jen ohrnou ret, že už to znají, ale pro někoho je až nepochopitelná. Chtěli byste jednoduše tisknout fotografie nebo dokumenty z vašeho mobilního telefonu, tabletu či jiného přenosného zařízení? Žádný problém! Pokud máte tiskárnu s funkcí HP ePrint, není nic jednoduššího.

Představu o tom, jak tato technologie pomáhá v každodenním životě, si můžete udělat zhlédnutím videa, které naleznete zde . Neprobíhá to u vás někdy podobně?

O technologii HP ePrint

Služba HP ePrint umožňuje tisknout téměř odkudkoliv. HP ePrint umožňuje tisk z libovolného mobilního zařízení s přístupem na internet. Stačí, abyste pouze poslali email s fotografií nebo dokumentem na adresu tiskárny, která se o vše ostatní postará za vás.

A jak to vlastně funguje? Všechny tiskárny s technologií HP ePrint mají svoji unikátní emailovou adresu, takže uživatel může odeslat požadavek na tisk stejně jako jakoukoliv jinou zprávu, a to bez ohledu na to, kde se právě nachází..

 

 

Autor: Hana Houšková

Více na: www.hp.cz/ePrint

Sdílet
TOPlist