Moudrost dnešního dne:

Lepší paměť než láska má nenávist

...

Právě přítomno: 230 hostů a žádný člen

HP ProBook o 36 % tenčí

.

Společnost HP představila nové produkty, technologie a nástroje, jejichž cílem je pomoci malým a středním podnikům (SMB) zlepšit produktivitu a rozšířit možnosti jejich stávající IT infrastruktury.

V okamžiku, kdy SMB firmy začnou řešit nákup nových IT řešení, snaží se najít produkty splňující všechny jejich potřeby z hlediska výkonu, kvality i designu. HP se dlouhodobě zaměřuje na vývoj komplexní IT infrastruktury, která dokáže splnit nejnáročnější očekávání zákazníků – při maximálně dostupné ceně.

 

HP dnes rozšířilo rodinu výkonných notebooků se špičkovými funkcemi a originálním designem i spolehlivých tiskových řešení s možností snadné integrace do podnikových prostředí. Novinky byly vyvinuty zejména s ohledem na výkonnostní i finanční požadavky malých a středních firem, zároveň kladou zvýšený důraz na produktivitu a snadnou ovladatelnost.

 

Mezi novinky HP pro malé a střední firmy patří:

           Business notebooky HP ProBook 400 Series s elegantním designem, dlouhou výdrží baterií,(1) vysokou životností a špičkovými bezpečnostními funkcemi pro bezproblémový provoz i ve velké provozní zátěži.

           Business notebooky HP ProBook 200 Series s důrazem na plynulý provoz nejoblíbenějších multimediálních nástrojů a komplexní možnosti připojení v domácnostech i kancelářích.(2)

           Skener HP Scanjet Pro a tiskárny HP LaserJet a HP Officejet, které pomohou SMB firmám proaktivně spravovat jejich tiskové či obrazové úlohy s důrazem na optimalizaci nákladů i provozního času.

 

„Čeští SMB zákazníci se obvykle snaží co nejefektivněji pokrýt široké potřeby svých organizací, od manažerů až po účetní či pracovníky IT oddělení. Vyžadují proto flexibilní, vysoce výkonná řešení, která zvládnou bez problémů splnit nároky různorodých pracovních úloh,“ řekl Tomáš Kvašňovský, marketingový manažer divize HP PPS. „HP se dlouhodobě specializuje na poskytování uživatelsky přívětivých technologií, které zlepšují výpočetní výkon, zvyšují uživatelský komfort a nastavují zcela novou úroveň produktivity ultra mobilních i vysoce výkonných řešení. A to vše s ohledem na unikátní design, který i v SMB odvětví začíná mít stále větší význam.“

 

HP ProBook 400 Series: Osvědčená kvalita a životnost ve stylovém designu

Modelová řada HP ProBook 400 Series zahrnuje komplexní portfolio čtyř spolehlivých notebooků pro SMB zákazníky, kteří chtějí pracovat efektivněji a bez designových kompromisů. K dispozici jsou modely se 17,3ʺ (44 cm), 15,6ʺ (40 cm), 13,3ʺ (33,8 cm) displejem a řadou výkonných procesorů Intel i AMD (pouze u 15,6ʺ modelu). Přístroje HP ProBook řady 400 jsou o 36 % tenčí a 18 % lehčí oproti předchozí generaci notebooků. Výkonný hardware je vsazen do stylového těla s hliníkovými prvky v barevném provedení Meteorit Grey, které zdůrazňuje nový design HP DNA, vytvořený v rámci jednotné identity značky a společných uživatelských zkušeností napříč PC i tiskovými řešeními HP.

 

Notebooky HP ProBook řady 400 poskytují maximální úroveň efektivity i produktivity, které naplno ocení každý uživatel. Obsahují rovněž pevné disky typu Solid State Drive(3) (SSD) a komplexní možnosti připojení včetně 4G WWAN(4,5) a špičkového zabezpečení HP Client Security. Nové notebooky jsou navíc připraveny pro okamžité využívání telekomunikačních služeb Skype a v jejich výbavě nechybí ani technologie DTS + pro využívání audio a video konferencí v prémiové kvalitě.(6,7)

 

HP ProBook 200 Series: Mobilita, plná výbava a výhodná cena pro SMB firmy

Na míru potřebám malých a středních firem nabízí HP notebooky řady ProBook 200 s 15,6ʺ (39,6 cm) displejem, bohatými možnostmi bezdrátového připojení(2) a výkonnými procesory od Intelu a AMD. Atraktivní design dobře zapadne do kanceláří i domácností, šasi s vysokou životností pomůže ochránit notebooky během jejich používání v kanceláři i v terénu.

 

Notebooky HP ProBook 200 Series poskytují vysoce kvalitní multimediální zázemí ihned po vybalení z krabice – všechen potřebný software je již předinstalován s doporučeným nastavením. Uživatelé se rovněž mohou připojit k větším HD(9) monitorům přes port HDMI,(10) reproduktory Altec Lansing pak poskytnou mimořádný zážitek z poslechu audio souborů.

 

Tiskárny a skener HP zvýší produktivitu a sníží náklady

Nová tisková a skenovací řešení HP kombinují praktičnost a snadnou ovladatelnost s dlouholetými zkušenostmi HP, které pomáhají firemním zákazníkům vytvářet a ukládat vysoce kvalitní obsah, a snadno k němu přistupovat nejvyšší možnou rychlostí.

 

Mezi nové produkty patří:

           Multifunkční laserové tiskárny (MFP) HP LaserJet Pro řady M521, nabízející rychlý a spolehlivý provoz pro splnění flexibilních potřeb firemních zákazníků. Uživatelé mohou navíc na těchto multifunkčních zařízeních snadno tisknout i na cestách ze svého smartphonu nebo tabletu prostřednictvím aplikací HP ePrint,(11) AirPrint(12) a DirectPrint.

           Laserové tiskárny HP LaserJet Enterprise M725 podnikové třídy, určené pro velký objem tisku s podporou široké škály formátů papíru až do velikosti A3 a s funkcemi pro zpracování obrazových dokumentů za velmi výhodnou pořizovací cenu.

           Skener HP Scanjet Pro 3000 s2 pro SMB firmy, které vyžadují snadno použitelný, intuitivní přístroj s malými rozměry. Tento kompaktní, inteligentní skener vytváří dokumenty nejvyšší kvality, spolupracuje s celou řadou platforem a pomáhá zefektivňovat obchodní procesy.

           Inkoustová tiskárna HP Officejet Pro 251dw a multifunkce HP Officejet Pro 276dw MFP, jenž poskytují profesionální tisk s až o 50 % nižšími náklady na stránku oproti laserovým tiskárnám.(13) Lze je snadno integrovat do stávajících IT infrastruktur prostřednictvím rozšířených možností správy a řízení provozu.

           Multifunkční tiskárna HP Officejet 7610 Wide Format e-All-in-One, umožňující firemním zákazníkům levný vysokonákladový tisk, kopírování, skenování či faxování dokumentů až do formátu A3.

 

Dostupnost(14)

Očekávaná dostupnost notebooků HP ProBook řady 400 a 200 notebooků v zemích regionu EMEA je během května 2013. Ceny modelů HP ProBook řady 400 začínají na 399 €, v případě řady HP ProBook 200 pak na 299 €.

 

Tiskárny HP LaserJet Pro M521 MFP a HP LaserJet Enterprise M725, a skener HP Scanjet Pro 3000 s2 jsou již celosvětově v prodeji. Tiskárny HP Officejet Pro 251dw a HP Officejet Pro 276dw MFP jsou k dispozici v rámci celého regionu EMEA. Tiskárna HP Officejet 7610 Wide Format e-All-in-One vstoupí do prodeje od srpna 2013.

 

Autor článku: Ivan Lukáš

www.hp.cz

Tisková zpráva

Nové notebooky a tiskárny HP přinášejí zvýšený výkon a mobilitu pro SMB firmy

Notebooky HP ProBook řady 400 nabízejí o 36 % tenčí a 18 % lehčí provedení oproti předchozí generaci

 

Kontakty pro novináře:

 

Karel Taschner

Tel: +420 261 108 126

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Hewlett-Packard s.r.o.

Vyskočilova 1/1410

CZ – 140 21 Praha 4

www.hp.com/hpinfo/newsroom

 

Petra Miterová

Tel: +420 731 475 481

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Neopublic Porter Novelli

Drtinova 10

CZ – 150 00 Praha 5

www.neopublic.cz

 

 

 

PRAHA, 13. května 2013 – Společnost HP představila nové produkty, technologie a nástroje, jejichž cílem je pomoci malým a středním podnikům (SMB) zlepšit produktivitu a rozšířit možnosti jejich stávající IT infrastruktury.

 

V okamžiku, kdy SMB firmy začnou řešit nákup nových IT řešení, snaží se najít produkty splňující všechny jejich potřeby z hlediska výkonu, kvality i designu. HP se dlouhodobě zaměřuje na vývoj komplexní IT infrastruktury, která dokáže splnit nejnáročnější očekávání zákazníků – při maximálně dostupné ceně.

 

HP dnes rozšířilo rodinu výkonných notebooků se špičkovými funkcemi a originálním designem i spolehlivých tiskových řešení s možností snadné integrace do podnikových prostředí. Novinky byly vyvinuty zejména s ohledem na výkonnostní i finanční požadavky malých a středních firem, zároveň kladou zvýšený důraz na produktivitu a snadnou ovladatelnost.

 

Mezi novinky HP pro malé a střední firmy patří:

·   Business notebooky HP ProBook 400 Series s elegantním designem, dlouhou výdrží baterií,(1) vysokou životností a špičkovými bezpečnostními funkcemi pro bezproblémový provoz i ve velké provozní zátěži.

·   Business notebooky HP ProBook 200 Series s důrazem na plynulý provoz nejoblíbenějších multimediálních nástrojů a komplexní možnosti připojení v domácnostech i kancelářích.(2)

·   Skener HP Scanjet Pro a tiskárny HP LaserJet a HP Officejet, které pomohou SMB firmám proaktivně spravovat jejich tiskové či obrazové úlohy s důrazem na optimalizaci nákladů i provozního času.

 

„Čeští SMB zákazníci se obvykle snaží co nejefektivněji pokrýt široké potřeby svých organizací, od manažerů až po účetní či pracovníky IT oddělení. Vyžadují proto flexibilní, vysoce výkonná řešení, která zvládnou bez problémů splnit nároky různorodých pracovních úloh,“ řekl Tomáš Kvašňovský, marketingový manažer divize HP PPS. „HP se dlouhodobě specializuje na poskytování uživatelsky přívětivých technologií, které zlepšují výpočetní výkon, zvyšují uživatelský komfort a nastavují zcela novou úroveň produktivity ultra mobilních i vysoce výkonných řešení. A to vše s ohledem na unikátní design, který i v SMB odvětví začíná mít stále větší význam.“

 

HP ProBook 400 Series: Osvědčená kvalita a životnost ve stylovém designu

Modelová řada HP ProBook 400 Series zahrnuje komplexní portfolio čtyř spolehlivých notebooků pro SMB zákazníky, kteří chtějí pracovat efektivněji a bez designových kompromisů. K dispozici jsou modely se 17,3ʺ (44 cm), 15,6ʺ (40 cm), 13,3ʺ (33,8 cm) displejem a řadou výkonných procesorů Intel i AMD (pouze u 15,6ʺ modelu). Přístroje HP ProBook řady 400 jsou o 36 % tenčí a 18 % lehčí oproti předchozí generaci notebooků. Výkonný hardware je vsazen do stylového těla s hliníkovými prvky v barevném provedení Meteorit Grey, které zdůrazňuje nový design HP DNA, vytvořený v rámci jednotné identity značky a společných uživatelských zkušeností napříč PC i tiskovými řešeními HP.

 

Notebooky HP ProBook řady 400 poskytují maximální úroveň efektivity i produktivity, které naplno ocení každý uživatel. Obsahují rovněž pevné disky typu Solid State Drive(3) (SSD) a komplexní možnosti připojení včetně 4G WWAN(4,5) a špičkového zabezpečení HP Client Security. Nové notebooky jsou navíc připraveny pro okamžité využívání telekomunikačních služeb Skype a v jejich výbavě nechybí ani technologie DTS + pro využívání audio a video konferencí v prémiové kvalitě.(6,7)

 

HP ProBook 200 Series: Mobilita, plná výbava a výhodná cena pro SMB firmy

Na míru potřebám malých a středních firem nabízí HP notebooky řady ProBook 200 s 15,6ʺ (39,6 cm) displejem, bohatými možnostmi bezdrátového připojení(2) a výkonnými procesory od Intelu a AMD. Atraktivní design dobře zapadne do kanceláří i domácností, šasi s vysokou životností pomůže ochránit notebooky během jejich používání v kanceláři i v terénu.

 

Notebooky HP ProBook 200 Series poskytují vysoce kvalitní multimediální zázemí ihned po vybalení z krabice – všechen potřebný software je již předinstalován s doporučeným nastavením. Uživatelé se rovněž mohou připojit k větším HD(9) monitorům přes port HDMI,(10) reproduktory Altec Lansing pak poskytnou mimořádný zážitek z poslechu audio souborů.

 

Tiskárny a skener HP zvýší produktivitu a sníží náklady

Nová tisková a skenovací řešení HP kombinují praktičnost a snadnou ovladatelnost s dlouholetými zkušenostmi HP, které pomáhají firemním zákazníkům vytvářet a ukládat vysoce kvalitní obsah, a snadno k němu přistupovat nejvyšší možnou rychlostí.

 

Mezi nové produkty patří:

·   Multifunkční laserové tiskárny (MFP) HP LaserJet Pro řady M521, nabízející rychlý a spolehlivý provoz pro splnění flexibilních potřeb firemních zákazníků. Uživatelé mohou navíc na těchto multifunkčních zařízeních snadno tisknout i na cestách ze svého smartphonu nebo tabletu prostřednictvím aplikací HP ePrint,(11) AirPrint(12) a DirectPrint.

·   Laserové tiskárny HP LaserJet Enterprise M725 podnikové třídy, určené pro velký objem tisku s podporou široké škály formátů papíru až do velikosti A3 a s funkcemi pro zpracování obrazových dokumentů za velmi výhodnou pořizovací cenu.

·   Skener HP Scanjet Pro 3000 s2 pro SMB firmy, které vyžadují snadno použitelný, intuitivní přístroj s malými rozměry. Tento kompaktní, inteligentní skener vytváří dokumenty nejvyšší kvality, spolupracuje s celou řadou platforem a pomáhá zefektivňovat obchodní procesy.

·   Inkoustová tiskárna HP Officejet Pro 251dw a multifunkce HP Officejet Pro 276dw MFP, jenž poskytují profesionální tisk s až o 50 % nižšími náklady na stránku oproti laserovým tiskárnám.(13) Lze je snadno integrovat do stávajících IT infrastruktur prostřednictvím rozšířených možností správy a řízení provozu.

·   Multifunkční tiskárna HP Officejet 7610 Wide Format e-All-in-One, umožňující firemním zákazníkům levný vysokonákladový tisk, kopírování, skenování či faxování dokumentů až do formátu A3.

 

Dostupnost(14)

Očekávaná dostupnost notebooků HP ProBook řady 400 a 200 notebooků v zemích regionu EMEA je během května 2013. Ceny modelů HP ProBook řady 400 začínají na 399 €, v případě řady HP ProBook 200 pak na 299 €.

 

Tiskárny HP LaserJet Pro M521 MFP a HP LaserJet Enterprise M725, a skener HP Scanjet Pro 3000 s2 jsou již celosvětově v prodeji. Tiskárny HP Officejet Pro 251dw a HP Officejet Pro 276dw MFP jsou k dispozici v rámci celého regionu EMEA. Tiskárna HP Officejet 7610 Wide Format e-All-in-One vstoupí do prodeje od srpna 2013.

 

O společnosti HP

HP vytváří nové příležitosti pro uplatnění technologií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy, státní správu a celou společnost. Portfolio největší technologické firmy světa, které zahrnuje špičkové produkty z oblasti tiskových řešení, osobní výpočetní techniky, softwaru, služeb a IT infrastruktury, je pečlivě vyvíjeno pro řešení problémů zákazníků. Více informací o společnosti HP (NYSE: HPQ) je k dispozici na webu www.hp.cz.

 

(1)   Liší se v závislosti na způsobu používání, maximální výdrž provozu na baterie činí až osm hodin.

(2)   Je vyžadován bezdrátový přístupový bod a dostupnost internetových služeb (nejsou součástí dodávky). Dostupnost veřejných bezdrátových přístupových bodů je omezená.

(3)   SSD disky jsou dostupné pro modely HP ProBook 430 a 450.

(4)   Využívání WWAN služeb je možné prostřednictvím služeb třetích stran. Na dostupnost WWAN služeb ve vašem regionu se informujte u lokálních poskytovatelů služeb. Služby 4G jsou dostupné pouze na území USA.

(5)   Volitelné funkce dodávané samostatně nebo jako doplňkové.

(6)   Vyžaduje přístup k internetu.

(7)   Je vyžadována doplňková kamera.

(8)   Vyžaduje OS Microsoft ® Windows ®.

(9)   Pro zobrazení HP obrazu je vyžadován HD obsah.

(10)HDMI kabel se prodává samostatně.

(11)Vyžaduje připojení kompatibilních tiskáren k internetu a registrovaný účet HP ePrint (seznam kompatibilních tiskáren, podporovaných typů dokumentů a obrazových souborů, a další podrobnosti o technologii HP ePrint jsou k dispozici na webu www.hp.com/go/ePrintCenter). Mobilní zařízení musí podporovat připojení k internetu a práci s e-maily. Může být vyžadován bezdrátový přístupový bod. Uživatelé mohou potřebovat mobilní datové balíčky nebo tarify, za použití mobilních dat mohou být účtovány poplatky. Doba tisku a rychlosti připojení se mohou lišit. Některé tiskárny HP LaserJet mohou vyžadovat aktualizaci firmwaru.

(12)Podporována jsou následující zařízení se systémem iOS 4.2 nebo novějším: iPad®, iPad® 2, iPhone® (3GS nebo novější), iPod touch® (3. generace nebo novější). Tato zařízení podporují tiskárny HP s technologií AirPrint a vyžadují, aby byla tiskárna připojena ke stejné síti, jako zařízení se systémem iOS. Výkon bezdrátové sítě je závislý na fyzickém prostředí a vzdálenosti od přístupového bodu.

(13)Do průměrných nákladů na vytištění jedné stránky (Cost per page, CPP) je zahrnuta většina barevných laserových multifunkčních tiskáren s cenou pod 500 € a barevných laserových tiskáren do 300 € bez DPH, uvedených na trh od září 2012. Další informace naleznete na adrese www.hp.com/EU/officejet. Zajímavosti o vysokokapacitních inkoustových náplních HP naleznete na webu www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

(14)Odhadované maloobchodní ceny pro region EMEA. Skutečné ceny na lokálním trhu se mohou lišit.

 

Microsoft a Windows jsou registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation v USA. AirPrint, logo AirPrint, iPad, iPhone a iPod touch jsou ochranné známky společnosti Apple Inc., registrované v USA a dalších zemích.

 

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení, která obnášejí rizika, nejistoty a předpoklady. Pokud se taková rizika či nejistoty promění ve skutečnost, nebo se předpoklady HP ukážou jako nesprávné, výsledky společnosti HP a jejích konsolidovaných dceřiných společností se mohou zásadně lišit od toho, co výslovně nebo implicitně vyplývá z takových výhledových prohlášení a předpokladů. Za výhledová prohlášení mohou být pokládána všechna prohlášení, která nejsou historickými fakty, například prohlášení ohledně plánů, strategií a cílů vedení společností pro budoucí kroky; jakákoli prohlášení ohledně očekávaného vývoje, výkonnosti nebo podílu na trhu s ohledem na produkty a služby; očekávané provozní a finanční výsledky, jakákoli prohlášení o očekávání nebo přesvědčení a jakákoli prohlášení o domněnkách, na nichž se zakládá cokoli z uvedeného. Mezi zmiňovaná rizika, nejistoty a předpoklady patří uskutečňování a plnění kontraktů ze strany HP a jejích zákazníků, dodavatelů a partnerů; úspěšnost očekávaných výsledků; vliv makroekonomických a geopolitických trendů a událostí; tlaky konkurenčních firem na HP; rozvoj nových produktů a služeb a zlepšování stávajících výrobků a služeb pro splnění aktuálních potřeb zákazníků; reakce na nově vznikající technologická trendy; realizace kontraktů HP a jejích dodavatelů, zákazníků a partnerů; ochrana duševního vlastnictví a majetku HP, včetně duševního vlastnictví souvisejícího s licencemi třetích stran; integrace a ostatní rizika spojená s obchodními procesy a investičními transakcemi; přijímání a udržení klíčových zaměstnanců, předpoklady týkající se důchodového zabezpečení a dalších náklady související s odchodem zaměstnanců; očekávání a předpoklady týkající se načasování a nasazení programů pro další snižování nákladů, plány restrukturalizace a jejich integrace; důsledky nevyřízených pohledávek, vyšetřování, a sporů; a další rizika, jež jsou popsána v oznámeních společnosti HP podaných americké Komisi pro cenné papíry a burzu (SEC), včetně výroční zprávy HP na formuláři 10-K za fiskální rok končící 31. října 2012. HP na sebe nebere žádný závazek a nemá v úmyslu tato výhledová prohlášení aktualizovat.

 

Copyright © 2013 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Zde uvedené informace podléhají změnám bez upozornění. Jediné záruky k produktům a službám HP jsou výslovně uvedeny v záručních prohlášeních, jež jsou dodávána s příslušnými produkty a službami. Žádné zde uvedené informace by neměly být považovány za další záruku. HP nezodpovídá za případné technické nebo redakční chyby nebo opomenutí.

Sdílet
TOPlist