Moudrost dnešního dne:

Svolného osud vede, zpurného vleče.

...

Právě přítomno: 148 hostů a žádný člen

Severská móda i v létě

.

Při tvorbě budoucí kolekce Geographic se tým našich průzkumníků usadil v poušti Rub`Al Khali v Arabských Emirátech. Toto místo je také známo jako Empty Quarter. Je to největší písečná poušť na světě, zahrnující většinu jižní části Arabského poloostrova a současně je to jeden z nejsušších regionů na světě, je prakticky neosídlený a většinou neprobádaný.

 

Kolekce Geographic proto vyniká přírodními barvami v kombinaci se světlejšími tóny a neónovými akcenty. Specifickou je bílé, lidovými motivy inspirované detaily, šátkové motivy a větší kontrastní stehy dávají těmto lehkým materiálům osobitý vzhled.

Kolekce Authentic vznikala v pusté krajině Jebel Maleihah v Sharjahu. Arabské Emiráty poskytly dramatické pozadí pro naše dobrodružství. Jsou zde také známé Fossil Rock, území, které je bohaté na fosilie a mušle a male mořské útvary, které byly na dně oceánu po mnoho miliónů let, kdy voda pokrývala většinu území Arábie.

Kolekce Autenthic je pro Napapijri charakteristická a její DNA je vyjádřena ve sportovních motivech a technických vlastnostech oděvů. Jednotlivé kusy oděvů mají silnou grafickou identitu, jsou z lehkých, vysoce funkčních materiálů, včetně pružného, ultra-lehkého nylonu s velmi sofistikovanou úpravou. Jsou to také nové bundy s vinilovým efektem s barevně kontrastní síťovanou podšívkou.

Napapijri je italská značka se severskou image, jejíž příběh začal na počátku devadesátých let 20. století. Úspěšně kombinuje ležérní styl se sportovním, inspirovaným dobrodružstvím a polárními průzkumy. Napapijri znamená ve finštině arktický polární kruh  a ikonou značky se stala norská vlajka. Značka má tedy své kořeny na severu Evropy, avšak vývoj a tvorbu nových kolekcí vytváří ikona módního průmyslu: Itálie. Napapijri aktivně podporuje vědecké expedice a usiluje o zvýšení povědomí o ochraně životního prostředí.

Velmi kvalitní oděvy značky Napipjri nabízí možnost širokého barevného výběru a imponují důmyslnými detaily. Jsou určeny pro volný čas i cestování. Je to zároveň moderní městské oblečení pro ženy, muže a děti.

Napapijri je trendy oblečení šité z velmi pohodlných a kvalitních materiálů s image pro cestovatele do exotických destinací.

Vyzkoušejte novou originální kolekci módní italské oděvní značky ¨Napapijri". Butiky najdete v srdci Prahy v nákupním centru Palladium a v OC Chodov, na Praze 4. Obchod zdobí designový nábytek ze dřeva, ručně malované plachty a vynikající výběr fotografií, vyjadřující filozofii značky spojenou se Severním pólem a cestou poznání.

Sdílet
TOPlist