Moudrost dnešního dne:

Je mnohem obtížnější soudit sebe než soudit ostatní

...

Právě přítomno: 104 hostů a žádný člen

Holywoodské ošetření pleti

.

Každá z nás sní o pleti jako z alabastru, bez vrásek, rozšířených pórů a jiných defektů, které naši pleť nepříjemně hyzdí. Zkrátka mít pleť jako „dětskou prdelku“ je snem každé z nás. I přes veškerou snahu a domácí péči se nám to mnohdy nedaří. A co si budeme povídat – městský způsob života v zaprášeném prostředí, sluneční záření, uspěchaný životní styl a stres staví velké překážky naší honbě za perfektní pletí. Dnes je již samozřejmostí o pleť pečovat, je tedy zbytečné zdůrazňovat stokrát řečené rady pro pěknou pletˇ, jako je dostatečný příjem tekutin, vyvážená strava obsahující vitamíny a pravidelná domáčí péče.

 

To určitě každá z Vás má již zažité. Co když se nám ale přesto nedaří si pěknou pleť vypěstovat a udržet si ji?

Pravidelná péče o pleť v moderním slova smyslu by tedy kromě výše vyjmenovaných bodů měla určitě zahrnovat i profesionální ošetření. Pokud se Vám to podaří zvládnout 1 x za měsíc, máte plný počet bodů, pokud alespoň 4 x do roka, i to se počítá, a za profesionální ošetření Vám bude Vaše pleť děkovat. Mnohdy zbytečně investujeme do drahých krémů a přípravků, které nám stojí doma na poličce, ale neuvědomujeme si, že pokud pleť není prostě v kondici, tak si z výrobků nedokáže potřebné účinné látky ani načerpat.

 

Hydra Facial , průlomové ošetření pro Vaši pleť

Novinka Hydra Facial, která v posledních letech zahýbala službami v oblasti odborného ošetření pleti ve světě a především v USA, dokáže s Vaší pletí opravdu zázraky. Pokud hledáte ošetření, které v jednom dokáže Vaši pleť oživit, zbavit odumřelých buněk, zregenerovat ji a zároveň hydratovat, nemůžete si vybrat lépe. Kosmetička Vám pleť ošetřuje pomocí přístroje a nástavců, které stimulují Vaši pokožku a zároveň do ní vpravují účinné látky, které Vaše pleť potřebuje. A to vše navíc během jednoho ošetření, které nezabere více než 30 min. Po proceduře bude Vaše pleť hloubkově vyčištěna nástavcem a velmi jemným chemickým peelingem, hloubkově hydratovaná a rejuvenovaná. Zmírní se nežádoucí pigmentace a dojde ke zmenšení pórů. Co víc si přát?

 

Hydra Facilal - 30 minut, 4 ošetření pleti, 1 cena

Tato neinvazivní metoda přináší několik unikátních vlastností, které u jiných ošetření nenajdete. Ošetření "Hydra Facial" je nejnovější metodou resurfacingu pokožky. Hydra Facial je jedinou procedurou hydradermabraze, která kombinuje čištění, exfoliaci, extrakci, hydrataci a ochranu antioxidanty. To vše v jediném ošetření. Hydrafacial dokáže Vaši pokožku zvláčnit, je neinvazivní, zlepší vzhled jemných linek a vrásek. Poradí si také se zvětšenými póry, pigmentovými skvrnami. Hydra Facial je ošetření, které lze přizpůsobit každému typu pleti včetně pleti náchylné k akné.

Při ošetření pleti pomocí přístroje Hydra Facial se používají jednorázové hlavice. Jde o kompletní rejuvenaci, tedy omlazení a obnovení pleti, kterou kosmetička přizpůsobí Vašim potřebám na míru.

 

V čem je Hydra Facial unikátní

Čištění pleti probíhá speciální formulí s roztokem Aktiv 4, který hluboce čistí pleť. Formule dokáže změkčit kožní maz ulpívající na pleti a nečistoty v pokožce, což výrazně usnadňuje a zefektivňuje jeho odstranění. Samotné odstranění probíhá vakuovým nástavcem a je naprosto bezbolestné.

Unikátní formule Aktiv 4 je dostupná pouze s přístrojem HydraFacial a pomáhá také při uvolnění odumřelých kožních buněk. Ty jsou odstraněny speciálním jednorázovým nástavcem HydroPeel® . Oproti ostatním metodám jako je mikro dermabraze se zde nemusíte obávat nepříjemného pnutí a vysušení pokožky. Tomu zabraňuje unikátní systém, kdy při odstraňování odumřelých buněk zároveň dochází k hydrataci. Hydratace je natolik účinná, že pomáhá zpevnit a vyhladit jemné linky, což vede k vyčištění, zpevnění a zvlhčení pokožky.

 

PROČ Hydra Facial? 

- je to procedura, která spojuje v jediném ošetření čištění, exfoliaci, extrakci a hydrataci pleti

- klinicky ověřená účinnost

- přesné ošetření zajišťuje přístroj, který vpraví dle vašeho typu pleti potřebné látky hluboko do pleti

- neinvazní metoda – bez bolesti, vedlejších účinků

- nepoškozuje podkožní tkáň

- stimuluje buněčný mechanismus, relaxuje a zklidňuje pokožku

- rejuvenace pokožky, ošetření mastné pleti, pleti náchylné k akné, vyhlazení žilek a pigmentace

- hydratace pleti tento přístroj odlišuje od jakékoliv jiné procedury resurfacingu pleti

- snadná a bezbolestná aplikace díky spirálovitému abrazivnímu nástavci kombinovanému s pleťovými roztoky,   které zjemňují, vyhlazují a extrahují sébum a nečistoty

- spolupůsobí s jinými procedurami; pleť může být přístrojem ošetřena před nebo po ošetření laserem nebo jako udržující ošetření

Sdílet
TOPlist