Moudrost dnešního dne:

Směj se, když můžeš. Omluv se, když bys měl. A nech být to, co nemůžeš změnit.

...

Právě přítomno: 216 hostů a žádný člen

Okénko stylistky Bety: Čtyři důležité odpovědi

.

betyStylistka Bety každý všední den mezi desátou a dvanáctou hodinou odpovídá lidem na ZOOTím chatu na jejich otázky ohledně stylu. A odpoví vám tak, že se budete těšit, až dnes vyjdete z domu.
Máme pro vás čtyři dotazy a situace, které se v poslední době nejvíc opakovaly, jsou aktuální vzhledem k sezoně, a nebo nás prostě zaujaly a myslíme si, že je důležité na ně odpovědět veřejně.

Dokonalý střih spodního prádla.

.

Podprsenka je stále podceňovaným kusem oděvu a přitom nám může úplně změnit naši osobnost. Jenže málokterá žena si umí koupit správnou velikost a tvar podprsenky. Často vybírají podprsenky, které mají příliš volný obvod, malé košíčky, nebo jim  prsa tvaruje do nepřirozeného tvaru. Částečně je to způsobeno tím, že v mnoha obchodech je těžké koupit prádlo v plném velikostním sortimentu nebo hlubšími košíčky - D a více. Výsledek je pak takový, že se žena přizpůsobuje prádlu, místo toho, aby to bylo naopak. Navíc se mnohé ženy za velké poprsí prostě stydí.

Severská móda i v létě

.

Při tvorbě budoucí kolekce Geographic se tým našich průzkumníků usadil v poušti Rub`Al Khali v Arabských Emirátech. Toto místo je také známo jako Empty Quarter. Je to největší písečná poušť na světě, zahrnující většinu jižní části Arabského poloostrova a současně je to jeden z nejsušších regionů na světě, je prakticky neosídlený a většinou neprobádaný.

Najděte svůj styl

.

S nadcházejícím jarem každý z nás zvažuje obnovu šatníku. Zažil to každý. Než vyjdeme z domu, několikrát se převlékneme, abychom se cítili dobře a vypadali perfektně. Šaty dělají člověka, o tom není pochyb. Nesmíme zapomenout ani na doplňky. Podtrhují náš styl. Správně zvolená kabelka, boty či pásek dokáží divy. To co nosíme, vypovídá o nás samotných, tak nás vnímá naše okolí. Značkové oblečení se stává stále více populárním.  Toto oblečení je zcela normálním a přirozeným jevem dnešních mladých lidí.

TOPlist