Moudrost dnešního dne:

Láska žádá všechno a úplně právem.

...

Právě přítomno: 514 hostů a žádný člen

...

Vajíčka

Máte-li slepice, jistě již víte, že vejce nelze uchovávat dlouho. Pokud je sezona a vy posbíráte každý den větší množství vajec než jste schopni spotřebovat, nastává problém kam s nimi. Můžete přebytky prodat a nebo je uskladnit na dobu, kdy slepice tolik vajec neponesou.

vejce Stejně jsou na tom lidé z města, kde se rozdíl v cenách může pohybovat až ve dvojnásobných sumách nebo prostě jedou nečekaně na dovolenou.

Skladovat je můžete samostatně bílek a samostatně žloutek, což se vám může hodit v období pečení cukroví, kdy je bílků najednou nějak moc. Použít můžete cokoli co dá vajíčku formu. Třeba i ve formě na mafiny. Pokud jste ale vajíčka koupili v plastových obalech, pak je rozhodně nevyhazujte.

Sdílet

.Další rady a nápady

Tajná "zlodějka"

Číst dál...

Zapáchající odpad v umyvadle

Bezesporu by ho bylo potřeba vyčistit. Zápach se pavděpodobně šíří z nahromaděné špíny, vezměte jakýkoli dostatečně dlouhý a tenký kus plastu (případně si jej z něčeho vystřihněte), který lze na konci nastřihnout drobnými zářezy. Plast strčte do otvoru v umyvadle, párkrát jím otočte, aby se na něj vlasy a

Číst dál...

Průdušky a akutní zánět

Proč nevyhazovat cibulové slupky? Slupka má vysoký obsah éterických olejů, kyseliny jantarové, citrónové a jablečné. Tyto látky příznivě působí na dýchací cesty.

Číst dál...

Kamenné ohniště

Máte na chatě hromadu kamenů, se kterou si nevíte rady? Udělejte si ohniště.

Číst dál...
TOPlist