Moudrost dnešního dne:

Miluj své nepřátele, protože ti připomínají tvé chyby.

...

Právě přítomno: 300 hostů a žádný člen

Jak vyhrát ve Sportce SuperJackpot

.

Sázky na čísla jsou nastaveny tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Ne jiné je tomu u Sportky. Výhra je dílem náhody a ta nastává jen zřídkakdy. Jsou sázkaři, kteří sázejí párkrát do roka a jsou i takoví, že sázejí celý svůj život a nikdy nic nevyhráli. Pravděpodobnost, výhry je 1 : 13.983.836, což je počet kombinací čísel, které musel sázející vsadit, aby „chytil“ všech 6 čísel.

Čím je u nás ekonomická situace horší, tím více se sází, protože lidé doufají, že vyhrají a rok od roku prosázejí desítky miliard korun.

 

Každý má svůj vlastní systém, někdo sází data narození, jiní vytvářejí složité rozpisy čísel a jiní čísla střílejí jen tak od pasu. Možná jedním z nejhorších systémů je sázení stále stejných čísel. V čase si je totiž zapamatujete, ať už chcete nebo nechcete a jste v pasti, protože pak už nesmíte vynechat žádný sázkový týden. Stane-li se, že čísla náhodou vyjdou v týdnu, který jste nevsadili, můžete utrpět nervový kolaps.

 

Možná by se šance zvýšily, kdyby byla pravidla lépe nastavena, čili co jedni prohrají, druzí vyhrají.

Do výher se ale vkládá jen 50% z vkladů. Ani tato částka však není konečná, přestože tomu tak v minulosti bylo a oněch 50% se rozdělovalo mezi všechny, kteří v libovolném pořadí něco vyhráli. Mohlo se tedy snadno stát, že i 3. a 4. pořadí se pohybovalo ve slušných hodnotách.

Jednou z nejčastěji prezentovaných výher je SuperJackpot. Padají do něj nevyčerpané výherní kvóty z 2. až 5. pořadí. To znamená, že pokud bylo např. na výplatu v 2. pořadí určena částka 1 milion a tuto druhou cenu nikdo nezíská, tak tato částka putuje do SuperJackpotu.

Asi málo kdo však ví, že nestačí správně uhodnout všech šest čísel a poslední číslo Šance. Abyste SuperJackpot získali, musíte podat plný tiket, což je 10 sloupců vč. Šance, což stojí 170 Kč.

Těmito pravidly se však pravděpodobnost výhry zmenší na 1 : 69 919 080. Možnost výhry se tak stává téměř nepravděpodobnou a proto Jackpot neustále roste.

Superjackpot s prémií je ve hře buď do doby výhry anebo po dobu 14 týdnů. Jestliže výhra do této doby nepadne, získává tuto částku loterie Sportka, takže pravděpodobnost, že spadne tato částka do loterie Sportka je daleko větší než ta, že jí získá nějaký výherce.

Pokud jste tedy četli pozorně, tak jste právě zjistili, že už dávno neplatí, že se výhry vyplácejí ve výši 50-ti % ze vsazené částky.

 

Autor článku: Jarmila Petrášová

Sdílet

Komentáře   

+1 #2 Petr 2017-08-14 16:46
Dobrý popis jak je nepravděpodobné vyhrát Superjakcpot najdete i tady: https://777cz.eu/sportka-aktualni-vysledky-a-vyhry-online/
Citovat
0 #1 Petra 2017-02-14 18:16
Výsledky Sportky kontroluju už dvacet let, nikdy jsem ale víc jak třetí místo nevyhrála. Superjackpot by se my taky líbil.
Citovat
TOPlist