20 června, 2024

.Revoluce ve světě fitness

fitnesChcete být aktivní, ale ne vždy je čas na výlet do posilovny. Navíc jste celý den přilepeni za psacím stolem, a přesto chcete zlepšit tvar svého těla a zvýšit jeho pružnost. Možná chcete dokonce i zhubnout… Můžete to udělat doma. S vlastním trenérem. Ve chvíli, kterou si sama zvolíte. Ve svém vlastním tempu. Současný vývoj v oblasti technologií splňuje všechna očekávání žen.
Ukazuje se, že populární konzole, jako je Nintendo Wii, PlayStation a Xbox už nemusí být spojeno jen s pohovkou, teenagery, a střílečkami. Na trhu se objevila řada profesionálních programů pro lidi, kteří chtějí zvýšit svou fyzickou zdatnost domácím prostředí.

O co vlastně jde a jak je možné, že je to tak snadné?

Jedním z největších finančních nákladů je konzole, kde můžeme vybírat z několika možností.
Pak stačí už jen vložit disk a rozjet to na plný plyn. Možná největší potenciál nabízí konzole Nintendo Wii. Připojení malé konzole k TV nepředstavuje žádný problém, a to i pro osobu, která není technický typ. Takzvaný senzor bar bude přesně zaznamenávat naše sebemenší pohyby díky „pilotům“ (remote i nunchuck), které držíte v ruce nebo si jej připnete jako náramek na stehně.
Můžete si dokoupit balance board, který bude kontrolovat naši hmotnost a denně bude hlídat vaši BMI.
fitnesZvláštní pozornost je potřeba věnovat i Active Sports – balíček obsahující disk, gumy fitness a opasek na stehno. Ta a druhá část, Sports Active More Workouts, je další možnost vzdělávání.

Kalendář a intenzitu cvičení

Můžete si to nastavit individuálně. Blok cvičení na počátku trvá asi 30 minut. Program na prvním disku je plánována na 30 dní, druhý na 60. Každý den výcviku budou probíhat jiná cvičení, které se zaměří na jiné části těla. Tzv. „dny odpočinku“ umožní naše tělo připravit na příští dva dny tréninku.
A co je hlavní, za pár měsíců můžeme očekávat překvapující zlepšení naší postavy.
Jste-li kolektivní typ a nedokážete se přinutit k pohybu o samotě u televize, je dobré využít osobního trenéra na dálku nebo přímo v posilovně. Poradí vám, jaké cviky jsou vhodné pro zlepšení problémových partií, když nedosahujete očekávaných výsledků dostatečně rychle.

Související příspěvky

Zanechte Odpověď