15 června, 2024

.Po nemoci rychle v kondici

Na přelomu zimy a jara se daří bakteriálním infekcím, kterých nás zbaví většinou pouze antibiotika. Jsou rychlá a účinná, zastaví růst bakterií, které škodí, nebo je přímo zabijí, ale často svým působením zničí i mikroorganismy, které potřebujeme nutně k životu. Pro fungující trávení a přirozený imunitní systém by měla být naše střevní mikroflóra v rovnováze a do té ji vrátí probiotika. Při rekonvalescenci po antibiotikách je nutné doplnit chybějící probiotika rychle a v dostatečné míře.

Jinak se může stát, že budeme trpět průjmem či zácpou, nežádoucími až alergickými reakcemi či kvasinkovými infekcemi. Přirozená obnova střevní mikroflóry  však bývá příliš pomalá, takže je vhodné využít některých doplňků stravy, které probiotika obsahují.

Jedním z nich je novinka na trhu Biopron® 9 PREMIUM,  který rychle, optimálně a dlouhodobě osídlí zažívací trakt takovými mikroorganismy, jež uvedou střevní mikroflóru do harmonického stavu. Obsahuje totiž probiotický komplex devíti kmenů ve vysoké denní dávce 20 miliard. Tato ohromná koncentrace splňuje nejnáročnější požadavky a doporučení světových odborných institucí.

Způsobů, jakými můžeme naši střevní mikroflóru udržet ve formě, či ji pomoci vyrovnat její přirozené prostředí, se nabízí několik. Jednou z možností je vyvážená strava doplněná o dostatečné množství mléčných výrobků. Je ale důležité si uvědomit, že takový způsob je běh na dlouho trať a například v případě užívání antibiotik je těžké potřebné množství prospěšných bakterií doplnit přírodní cestou, protože jejich vstřebávání probíhá velice pozvolna.

Dnes ovšem máme možnost tyto prospěšné bakterie doplnit probiotickými přípravky, a to velmi rychle a optimálně pro naše střeva.  Například volně prodejný doplněk stravy  Biopron®9 PREMIUM pomůže organismu nejenom po léčbě antibiotiky, ale také při odstraňování zažívacích potíží, jakými jsou například zácpa, nadýmání, plynatost, průjmy, dráždivost, dále ke stimulaci imunitního systému, ke zvýšení populace buněk schopných bojovat s negativními organismy, při detoxikaci organismu, dietních a očistných kůrách, při problematické pleti, kandidózách a mykózách a při regulaci hladiny LDL-cholesterolu.

Jak Biopron® 9 PREMIUM pomáhá?

Probiotické kultury v komplexu BIOPRON® 9 PREMIUM  přirozeným způsobem pomáhají:

  • při odstraňování zažívacích potíží  (zácpa, nadýmání, plynatost, průjmy, dráždivost), zlepšují stravitelnost potravy a střevní peristaltiku (pohyb střevních stěn)
  • při rekonvalescenci po užívání antibiotik
  • ke stimulaci imunitního systému;  zvýšením populace buněk schopných bojovat s patogeny dochází k podpoře přirozené obranyschopnosti organismu
  • při detoxikaci organismu;  brání množení patogenních bakterií
  • při dietních a očistných kůrách
  • při problematické pleti, kandidózách a mykózách
  • k regulaci hladiny cholesterolu

Autor článku Tereza Marková, PR manažerka

Zdroj: www.biopron.czww.biopron.cz

Související příspěvky

Zanechte Odpověď