23 února, 2024

Josef Zezulka – pražský léčitel

Narozen: 30.03.1912

Povolání: Zakladatel oboru biotronika

Partnerka: nežil v žádném trvalém vztahu

Zemřel: 13.12,1992

Za pomoci biotroniky léčil už od roku 1945 celkem asi 45 let. Měl velké znalosti z medicíny, i dar vnímání životních zákonitostí. Za své léčení si nikdy nebral peníze, chtěl lidem pomáhat. Během své utajované činnosti vyléčil tisíce pacientů.
Vždy spolupracoval s lékaři, protože věřil, že může bio energickými mechanismy vyléčit jen ty choroby, které souvisejí s energií. V lékařských kruzích byl uznáván jako kapacita, protože znalosti z oboru lékařství překračovaly znalosti leckterého z nich, přestože nebyl lékařem v tom pravém slova smyslu.

Byl to velmi vlídný, tichý až plachý člověk, který by vás na ulici ničím neupoutal. Jeho základní životní filozofií bylo naučit lidi jinak přemýšlet, aby sami došli ke způsobu léčení.
Zatímco někteří léčitelé ještě neuměli svou sílu správně nasměrovat na nemocné místo a léčili tedy jen omezené množství nemocí, tak on dokázal bioenergetické pole zaměřit naprosto přesně.

Průběh léčebného procesu probíhal asi takto:

Pacient si stoupl do středu místnosti a pan Zezulka ze vzdálenosti asi 5 cm od těla působil jen konečky svých prstů jako by nemocné místo ozařoval. Po pěti minutách se pacient cítil lépe. Často jej navštěvovali velmi těžcí pacienti, doslova se vlekli do schodů. Během několika návštěv a bez jakéhokoli zásahu lékařů nádory úplně zmizely.

Léčení rakoviny začalo vždy dietou

Pacientům úplně zakázal nejen kouření, ale i uzeniny, se slovy: „Je konzervované tak, aby jej ani bakterie nemohly sežrat.“
Pacienti museli také zapomenout na vše co je pražené: káva, kakao, …
Rovněž vše, co se musí péct bylo zapovězeno: maso, pečivo a chleba jen bez kůrky, …
Stejně na tom byly smažené potraviny: topinky, řízky, palačinky, …

Pan Zezulka vždy říkal: „Dětská rakovina by nevznikla, kdyby se žena během těhotenství vystříhala těchto nedietních potravin.“
Časem přestal léčit běžné neduhy a soustředil se jen na vážné případy. „Na to je medicína, já dělám jenom vážnější případy, jako je rakovina, těm už nikdo pomoct nemůže.“
A dařilo se mu vyléčit asi 80 % tzv. beznadějných případů.

Všechny své pravdy, které předkládal pacientům, aplikoval sám na sobě a žil jako asketa. Není možné, aby léčil biotronik, který jí mrtvoly nebo kouří a pije. Nesmí mít ani jiné záporné vlastnosti.“ Zdůrazňoval nutnost co největší možné čistoty a sebeobětování. Chtěl, aby energie, kterou předával zůstala čistá.

Měl velkou touhu lidi nejen léčit, ale předávat své zkušenosti dalším. Tuto možnost ale nikdy nedostal. Když šlo lékařům o vlastní krk, tak se na pana Zezulku obraceli, ale doba tomu nepřála, aby jim směl i předat své vědomosti.

O panu Zezulkovi čtěte více zde

 

Související příspěvky

Zanechte Odpověď