23 června, 2024

Jak vyhrát ve Sportce SuperJackpot

Sázky na čísla jsou nastaveny tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Ne jiné je tomu u Sportky. Výhra je dílem náhody a ta nastává jen zřídkakdy. Jsou sázkaři, kteří sázejí párkrát do roka a jsou i takoví, že sázejí celý svůj život a nikdy nic nevyhráli. Pravděpodobnost, výhry je 1 : 13.983.836, což je počet kombinací čísel, které musel sázející vsadit, aby „chytil“ všech 6 čísel.
Čím je u nás ekonomická situace horší, tím více se sází, protože lidé doufají, že vyhrají a rok od roku prosázejí desítky miliard korun.

Každý má svůj vlastní systém, někdo sází data narození, jiní vytvářejí složité rozpisy čísel a jiní čísla střílejí jen tak od pasu. Možná jedním z nejhorších systémů je sázení stále stejných čísel. V čase si je totiž zapamatujete, ať už chcete nebo nechcete a jste v pasti, protože pak už nesmíte vynechat žádný sázkový týden. Stane-li se, že čísla náhodou vyjdou v týdnu, který jste nevsadili, můžete utrpět nervový kolaps.

Možná by se šance zvýšily, kdyby byla pravidla lépe nastavena, čili co jedni prohrají, druzí vyhrají.

Do výher se ale vrací jen 50% z vkladů

Ani tato částka však není konečná. V minulosti bylo a oněch 50% se rozdělovalo mezi všechny, kteří v libovolném pořadí něco vyhráli. Mohlo se tedy snadno stát, že i 3. a 4. pořadí se pohybovalo ve slušných hodnotách. Dnes je to jinak. na každé pořadí je stanovena určitá kvóta.
Jednou z nejčastěji prezentovaných výher je SuperJackpot. Padají do něj nevyčerpané výherní kvóty z 2. až 5. pořadí. To znamená, že pokud bylo např. na výplatu ve 2. pořadí určena částka 1 milion a tuto druhou cenu nikdo nezíská, tak tato částka putuje do balíku pro SuperJackpotu.
Asi málo kdo však ví, že nestačí správně uhodnout všech šest čísel a poslední číslo Šance. Abyste SuperJackpot získali, musíte podat plný tiket, což je 10 sloupců vč. Šance.
Díky tomuto pravidlu se však pravděpodobnost výhry zmenší na 1 : 69 919 080. Možnost získat výhru je téměř nepravděpodobná a proto Jackpot neustále roste. Bohužel ne donekonečna.
Superjackpot s prémií je ve hře buď do doby výhry anebo po dobu 14 týdnů. Jestliže výhra do této doby nepadne, získává tuto částku loterie Sportka, takže pravděpodobnost, že spadne tato částka do loterie Sportka je daleko větší než ta, že jí získá nějaký výherce.
Pokud jste tedy četli pozorně, tak jste právě zjistili, že už dávno neplatí, že se výhry vyplácejí ve výši 50-ti % ze vsazené částky a procento je tedy mnohem nižší.

A co se stane, když vyhrajete?

Pozorně sledujte co se odehrává u tzv. terminálu, což je mnohdy nemožné, protože na to co se tam děje ani nevidíte. Jsou zaměstnanci kteří je obsluhují poctiví? Většina asi ano, ale příležitost dělá zloděje.  Když neznáte výsledek a požádáte jej, aby vám „zkontroloval tiket“, místo „mám tam výhru“, tak do terminálu může vložit prakticky jakýkoli tiket o kterém ví, že udělá píp. Takže i tady si dávejte pozor.

Související příspěvky

Zanechte Odpověď