19 července, 2024

Hubněte do plavek

Sezóna plavek je v plném proudu a vy stále nejste spokojeni se svou postavou? Rychle a efektivně zhubnout není žádná legrace. Kalorie můžete intenzivně spalovat sportem, ale nově také konzumací termogenního nápoje. Za jak dlouho se vašemu tělu podaří spálit 200 kalorií? V klidovém režimu potřebuje organismus na spálení takového množství kalorií více než dvě hodiny. Pokud chceme kalorie spalovat rychleji, musíme se do toho pořádně opřít.
Jen při obyčejné chůzi ve vycházkovém tempu budeme potřebovat hodinu času a čtyři kilometry dlouhou trasu. Pokud šlápneme do pedálů, podaří se našemu tělu spálit 200 kalorií již za půl hodiny. Stejná rovnice platí také pro intenzivnější plavání a jízdu na kolečkových bruslích. O něco rychleji spalují kalorie náruživí běžci či milovnice zumby. Na pokoření uvedeného množství kalorií potřebují zhruba 20 minut. Pořádně se při tom ale zapotí.

 
Brusinkový nápoj Aspire s komplexem výtažků z guarany, zázvoru, zeleného čaje a L-carnitinu, nabízí pohodlnější variantu. Cílem při jeho vývoji bylo vytvořit nealkoholický nápoj, který bude efektivně spalovat kalorie i v klidovém režimu. Podle výsledků laboratorního testu, který provedli vědci z Leeds Metropolitan University, se účinky dostavují do tří hodin po konzumaci. Jedna čtvrt litrová plechovka nápoje Aspire spálí dle testu provedeného na mužích i ženách všech věkových skupin v průměru 209 kalorií za tři hodiny. Jeho složení vytváří v těle tzv. termogenní reakce, které zrychlují metabolismus a napomáhají spalování kalorií.
Pohybovou aktivitu nápoj ovšem nenahradí. Aby zůstala mysl i tělo v kondici, je cvičení nezbytné.  Novinka na trhu, termogenní brusinkový nápoj Aspire, pomáhá spalovat kalorie, ale neměl by sloužit jako náhrada cvičení. Je spíše doplňkem zdravé výživy a aktivního životního stylu. 
 

Spalovače tuků, které musíte znát

Pokud chcete efektivně spalovat nadbytečné kalorie, trefou do černého jsou například guarana, L-carnitine a zázvor. Podobně ale působí i kofein nebo výtažky ze zeleného čaje. Jejich účinky na lidský metabolismus jsou notoricky známé, a pokud se navíc dobře nakombinují, jsou v boji s kaloriemi ještě silnější. Možností, jak podpořit snahu o hubnutí, je celá řada, je jen na vás co si vyberte, ale vždy nezapomínejte na vyváženou stravu, zdravý životní styl a pravidelný pohyb. Jen tak úspěšně dosáhnete svého cíle.

Zelený čaj – podporuje činnost metabolismu

O výtažcích ze zeleného čaje se popsaly stohy papíru. Ódy se pějí především na jeho antioxidační účinky a významnou roli pro metabolismus. Extrakt ze zeleného čaje podporuje jeho činnost, zvyšuje denní energetický výdej a nastartuje tak spalování tuků.

L – carnitine – přeměňuje tuky na energii

Podobně významným hráčem v procesu spalování kalorií je aminokyselina L-carnitine. Efektivní pomocník hraje při redukci váhy klíčovou roli – mění na energii nejen kalorie z tuků obsažených v přijaté stravě, ale také z tukové zásobárny těla.

Guarna – potlačuje chuť k jídlu

V boji proti kaloriím je nepostradatelný i extrakt z guarany. Výtažek z exotické rostliny původem ze severní Brazílie zvyšuje činnost metabolismu a navíc také potlačuje chuť k jídlu.

Zázvor – podporuje trávení

Dužnaté oddenky další tropické rostliny původem z jihovýchodní Asie, zázvoru, jsou známy antiseptickými účinky a schopností prohřát organismus díky stimulaci srdečně-cévního systému. Extrakty ze zázvoru podporují trávení zvýšením tvorby trávicích šťáv.

Kofein – stimuluje nervový systém

Neméně důležitým přírodním spalovačem energie je i nejrozšířenější stimulant na světě – kofein. Působením na nervový systém vyvolává termogenní proces, čímž dochází ke stimulování svalové hmoty a odbourávání tuků i v klidovém režimu.

Vyzkoušejte některý z výše uvedených a osvědčených spalovačů tuků třeba jednorázovou dávkou před cvičením, či vyjížďkou na kole a zefektivněte tak svou snahu o shození přebytečných kil. Veškeré uvedené spalovače je možné zakoupit zvlášť v různých podobách, ať už jde o tabletky, prášek do pití, nápoj nebo koncentrovanou ampulku či extrakt. Při kombinování byste ovšem měli být obezřetní a přísně dbát na doporučené denní množství a hlídat koncentraci jednotlivých spalovačů tak, aby nedošlo k nežádoucímu předávkování. Skvělým řešením pro vás pak může být třeba novinka, která letos dorazila na český trh – termogenní nealkoholický nápoj Aspire. Nápoj v sobě kombinuje všech pět nejúčinnějších spalovačů v tom správném poměru a přidává i doporučenou dávku potřebných vitaminů. S nápojem tak máte jistotu, že nic neuděláte špatně. Nápoj vás navíc během dne příjemně osvěží svou brusinkovou příchutí. Účinné složky nealkoholického nápoje slibují v závislosti na metabolismu každého jedince efektivně spálit i více než 200 kalorií po konzumaci jedné plechovky.

 

  

Zdroj: www.aspirenapoj.cz

 

 

Související příspěvky

Zanechte Odpověď