18 května, 2024

Elektronická cigareta – DELIRIUM 650 mAh

Podle pana ministra Kalousta je údajně velmi dobře, že tolik lidí u nás kouří, protože tím vylepšují státní rozpočet nejen tak, že si cigarety kupují, ale i tak, že svým kratším životem nezatěžují důchodovou pokladnu. Tuto nehoráznou věc pronesl minulý týden ve sněmovně a vůbec mu nevadilo, že ho zabírá kamera. No,co na to říct? Možná se zítra dozvíme, že by bylo docela fajn, kdyby zemřeli všichni kteří  už nemají z čeho podporovat stát a důchodová pokladna by tak zůstala stále plná.
„Za léčení nemocí kuřáků se ročně spotřebuje v systému veřejného zdravotního pojištění asi šest miliard, přínos do státního rozpočtu z té daně za kuřivo je asi 60 miliard,“ řekl Heger České televizi.

 Odnaučte se tedy kouřit, protože co je to za stát, který jásá nad tím, že má nemocné občany?! Těm, kteří nemají silnou vůli by v tom mohla pomoci elektronická cigareta:

  • – Nedochází zde ke spalování, ale pouze k odpařování náplně, která při inhalaci nahrazuje pocitem, vzhledem, chutí a často i obsahem nikotinu běžně vdechovaný tabákový kouř.
  • – Tato pára je bez zápachu a podle všech průzkumů s nižšími dopady na zdraví vaše i těch, kteří s vámi v místnosti pobývají.
  • – Když už musíte kouřit, tak budete kouřit zdravěji a čistěji, protože elektronická cigareta je bez dehtu, oxidu uhelnatého, kouře, zápachu a dalších 4000 škodlivých a karcinogenních látek, které produkuje klasická cigareta.
  • – Je možné ji plnit nikotinovými náplněmi, ale i náplněmi bez nikotinu.
  • >- Elektronická cigareta zajišťuje kuřákovi nejen potřebnou dávku nikotinu ale hlavně zvyk držet v ruce cigaretu.

Elektronická cigareta Delirium je novinka s unikátním plněním v řadě elektonických cigaret s baterií o kapacitě 650mAh zn. SIEMENS s tankem o obsahu 2ml a výměnným atomizérem (žhavícím tělískem). Elektronická cigareta disponuje výbornou dýmivostí.  Cartridge (Tank) se velmi jednoduše plní. Je oblíbená pro svůj hranatý tvar, kdy není potřeba ji při odložení na stůl, či jinou podložku fixovat, neboť se po podložce netočí .
• 5-click protection:
 – jedinečná funkce zamykání baterie slouží jako ochrana před nechtěným sepnutím. Stiskněte 5x po sobě spínací tlačítko baterie a uzamkne se. Pro odemčení baterie opět stiskněte 5x spínací tlačítko.
• DC passthrough:
– dobíjení baterie pomocí DC portu při provozu (používání). Baterii je možné dobíjet a současně používat díky speciálnímu DC portu na konci baterie.Indikace stavu dobít je signalizována blikáním LED diody na tlačítku.
• Cartridge (Tank):
– hranatá plastová nádržka ( tank ) s obsahem max. 2 ml a plněním shora.
• Atomizér ( výmenná žhavicí hlava)
– po odšroubování náustku z Cartridge lze snadno vyměnit žhavící hlavu tak, že z tanku vyšroubujte atomizér a vyměňíte jej za nový. Velkou předností je , že při výměně žhavení není třeba e-liquid vylít .

Autor článku: Lenka Knechtlová

www.cisteplice.cz

 

Související příspěvky

Zanechte Odpověď